Etsuko Yakushimaru, Yoko Kanno Space Dandy'nin Bitiş Şarkısını Yapıyor

Etsuko Yakushimaru, Yoko Kanno Space Dandy'nin Bitiş Şarkısını Yapıyor

Yakushimaru tarafından yazılan, Kanno tarafından düzenlenen 'X Boyutuna Hoş Geldiniz'

Etsuko Yakushimaru(Arakawa Köprünün Altında,penguen,Tatami Galaksisi) dır-dir katkı bitiş teması olarak yeni single'ı 'X Jigen e Yōkoso' (X Boyutuna Hoş Geldiniz) şarkı içinuzay züppetelevizyon anime dizisi. Yakushimaru sözleri kendisi yazdı ve müziği 'Tika Alpha' mahlasıyla besteledi.Yoko Kannomüziği düzenledi.

'X Jigen ve Yokoso/ZettaiMusshuYakushimaru'nun 15 ay içindeki ilk yeni single'ı Sei' (Mutlak Musshu Kuralı), 29 Ocak'ta satışa çıkacak. Yakushimaru, Space Dandy'nin bitiş temasına katkıda bulunmakla kalmıyor, aynı zamanda animenin kendisindeki uzaylı karakter tasarımlarına ve illüstrasyonlarına da katkıda bulunuyor. ve bitiş dizisi.

Space Dandy yaklaşmakta olan bilim kurgu komedisidirdizileryönetmendenShinichiro Watanabe(Makro Artı,Kovboy,Samuray champloo,Yamaçtaki Çocuklar) ve stüdyoKEMİKLER. Yakushimaru ve Kanno, birçok sanatçı ve yaratıcıdan sadece ikisidir.katkıanimeye.HikayedönerDandy'nin etrafında (Junichi Suwabe/Ian Sinclair), bir uzaylı avcısı. Görevi, daha önce hiç görülmemiş yeni uzaylılar aramak ve yeni bir tür bulduğunda bir ödül almak. Görevi, galaksiyi dolaşırken bu yeni türleri herkesten daha hızlı bulmaktır. Cıvata kovası robotu QT ile birlikte (Uki Satake(9nin)/Alison Viktorin) ve aptal uzaylı Miyav (Hiroyuki Yoşino/Joel McDonald) yol boyunca aldı, yeni gezegenler ve sakinleri ile temasa geçti.

OtakonVegas'ta olacakgöstermekondan önceki dizinin ilk bölümüfiyakaüzerindeYetişkin Yüzmek'sToonami11:30'da blok 4 Ocak Cumartesi yerel saatle. Dizi Japonya'da 5 Ocak'ta saat 23:00'te prömiyer yapacak.eğlenceAyrıca olacakaktarımJaponca ses ile çevrimiçi dizi ve şirketin ayrıca ev videosu varHaklardizi için.

Kaynak: Natalie

Resim © 2014 BONES /Proje SPACE DANDY