EXILE'den Akira, Live Action Tayvan Mini Serisinde GTO'yu Tekrarlıyor

EXILE'den Akira, Live Action Tayvan Mini Serisinde GTO'yu Tekrarlıyor

4 bölümlük gösteri 22 Mart'ta Tayvan lisesinde Onizuka öğretimiyle başlayacak

canlı aksiyon 2012-2013GTOoynadığı televizyon yeniden çevrimiSÜRGÜNdans/vokal grubu üyesi Akira, dört bölümlük bir GTO Tayvan mini dizisiyle geri dönüyor. Bu ortak Japon/Tayvan yapımı tamamen Tayvan'da çekildi ve ilk olarak 22 Mart'ta Tayvan kablolu televizyon kanalı GTV'de gösterime girecek. İnternet sitesi mini dizinin Japonya'da ne zaman ve nasıl piyasaya çıkacağını açıklayacak.

32 yaşındaki Akira (ortada resimde), eski bir çete üyesi olan ve 'efsanevi' alışılmışın dışında bir öğretmen olan Onizuka rolünü tekrarlıyor. Akira'ya katılmak 28 yaşındaYuu ShirotaOnizuka'nın eski arkadaşı Ryūji Danma ve 26 yaşındaki olarakYusuke YamamotoOnizuka'nın polis arkadaşı Toshiyuki Saejima olarak. Genie Chuo (bir kadın öğretmen ve kahraman olarak), SpeXial grup üyeleri Hong Zheng ve Wei Jin, Lele Cheng ve Han gibi Tayvanlı aktörler oyuncu kadrosunu tamamlıyor.

Senarist dönüşü yepyeni hikayedeJunpei Yamaoka, sarışın eğitmen bir haftalık bir eğitim programı için Tayvanlı bir lisede ders vermeye davet edilir. Oradayken, Onizuka zorbalıktan muzdarip bir öğrenciyi kurtarır. Senaryoda hem Japonca hem de Mandarin Çincesi diyaloglar yer alıyor.Kazuhisa Imai, yeni projeyi yönetmek için Akira'nın ilk GTO televizyon dizisi ve özel bölümlerinden dönüyor. Ana çekimler geçen Ağustos ayında, özellikle Taipei ve Yeni Taipei'de başladı. Sun Yat-sen Anıt Salonu ve diğer yerler, Onizuka'nın Tayvan'daki okulu olarak yer aldı ve Akira, Shirota, Yamamoto sokak satıcılarıyla dolu 'enerjik' yerel sokaklarda gece sahneleri çekti.

Alınan projefinansmanitibarenserin Japonya, Japon hükümetinin yurtdışındaki Japon yaratıcı endüstrilerinin çabalarını teşvik etme girişimi.Tohru FujisawaOrijinal GTO mangası daha önce Tayvan'da popülerdikansai televizyonu,MMJve Comic International Productions, Tayvan merkezli bu mini diziyi üretmeye karar verdi.

Akira, bu projeyi çekmeden önce Tayvan'ı 20 defadan fazla ziyaret etti. Bu, Shirota'nın ilk canlı aksiyon denizaşırı televizyon prodüksiyonu. Yarı şaka bir şekilde, 1 milyardan fazla Çince konuşan insan için bir gösteri oluşturduktan sonra, Amerika Birleşik Devletleri'nde, özellikle de Las Vegas'ta İngilizce konuşanlar için bir şeyler yapmak istediğini söyledi.

Orijinal manganın basılı hali 45 milyonun üzerindedir ve daha önce 1998'de bir canlı aksiyon televizyon dizisine ilham kaynağı olmuştur.Takashi Sorimachibaşlık rolünde. Daha önceki canlı aksiyon versiyonu final için ortalama %28.5 ve seri rekoru %35,7 reyting aldı. 11 bölümlük yeniden çevrim canlı aksiyon dizisibaşrolAkira Temmuz'dan Eylül 2012'ye kadar yayınlandı.Ekim 2012,Ocak 2013, veNisan 2013.

bukomik nataliealan gönderildi yeni mini diziden daha fazla ekran görüntüsü.

Kaynaklar: Sankei Sporları , komik natalie

Görüntüler © 2014 Kansai TV © Tohru Fujisawa/Kodanşa