Fairy Tail Manga'nın Tartaros Arc'ı Ocak'ta Bitecek

Fairy Tail Manga'nın Tartaros Arc'ı Ocak'ta Bitecek

Hiro Mashimaanime uyarlaması almak için en son hikaye yayı

Bu yılki yedinci sayısıKodanşa'sHaftalık Shonen Dergisiçarşamba günü 416. bölüm yayınlanıyor.Hiro Mashima'sPeri masalı manga Tartaros yayındaki son bölüm olacak. Renkli açılış sayfasıyla 33 sayfalık bölüm, derginin 21 Ocak'taki sonraki sayısında yer alacak.

Dergi ayrıca Tartaros arkının bir anime uyarlamasının yeşil ışık yaktığını da duyuruyor. altıncı konu ilan edildi Bu hafta, üç farklı Fairy Tail yan hikaye tek çekim şu anda devam eden animede bölümlere uyarlanıyor.

Tartaros arkı, Ekim 2013'te manganın 356. bölümüyle başladı. DergikoştuGeçen baharda özel renkli açılış sayfaları ile arkın üç ardışık bölümü.Mashima Fairy Tail'i 2006'da Weekly Shōnen Magazine'de yayınladı. Derlenen 41. cilt Aralık'ta, 42. kitabın ise 17 Mart'ta gönderilmesi planlanıyor.Kodanşa Çizgi Romanlarıdır-dirserbest bırakmakKuzey Amerika'daki seri ve 45. cilt 30 Aralık'ta gönderildi.

Seri, 2009'da bir televizyon animesine ilham verdi.sonuçlandı2013'te 'Devam Edecek' başlık kartı ile. İkincidizilerbaşlamakhavalandırmaGeçen Nisan ayında Japonya'da vegevrek ruloveeğlence aktarımdizi yayınlandığı gibi. Funimation, DVD ve Blu-ray Disc'teki ilk seriyi Kuzey Amerika'da piyasaya sürüyor.