Fairy Tail Özel Bölümleri Anime Bölümlerini Alın

Fairy Tail Özel Bölümleri Anime Bölümlerini Alın

Ayrıca:V6,Mariya Nishiuchidevam eden anime için yeni açılış, bitiş tema şarkıları gerçekleştirin

Bu yılki altıncı sayısıKodanşaShonen Magazine Çarşamba günü üç farklıPeri masalıyan hikaye tek çekimler şu anda devam eden animede bölümlere uyarlanıyor.

Bölüm 219, 'Magokoro ga Tsumugu Mono' (What a True Heart Weaves), 'Natsu to Asuka' (Natsu & Asuka)'da yayınlanan tek seferlik uyarlamayı yapacak.Aylık Shonen Dergisi. Bölüm 220, '413DAYS',Dergi ÖzelJuvia'yı ana karakter olarak gösteren tek çekim. Sonunda, bölüm 222, 'Henshin!' (Transform!), Magazine Special'da yayınlanan 'Peri Kadını' tek kareyi uyarlayacak. Bölüm 221, 'Hakugin no Meikyu' (Beyaz Gümüş Labirent), Natsu, Lucy ve Happy'i karlı bir dağda garip bir isteği tamamlamaya çalışırken takip eden mangada yer almayan orijinal bir hikayeye sahip olacak.

Ayrıca Fairy Tail hafif romanı Fairy Tail 2: Daimatōen Sono Go, Sorezore no Ichi Nichi'nin (Each of the Fighters' Day After the Grand Magic Games) içerikleri de anime serisine uyarlanacak.Dergi ayrıca erkek grubunu da duyurdu.V6(Inuyaşa) ve mankenMariya Nishiuchi(sesiTek Parça Film ZMarin), sırasıyla animenin bir sonraki açılış ve bitiş temalarını gerçekleştirecek. Yeni açılışın adı 'BREAK OUT', bitişin başlığı ise 'Beni hayal kırıklığına uğratma' olacak.

Fairy Tail'in ikinci dizisi geçen yıl Japonya'da yayınlanmaya başladı vegevrek ruloveeğlence aktarımdizi yayınlandığı gibi.