Fairy Tail the Movie Fragman Önizlemeleri English Dub

Fairy Tail the Movie Fragman Önizlemeleri English Dub

eğlencePhoenix Priestess'i 10 Aralık'ta Blu-ray/DVD'de yayınlayacak

Kuzey Amerika anime distribütörüeğlenceiçin İngilizce dublajlı bir fragman yayınlamaya başladıFairy Tail Filmi: Phoenix RahibesiCumartesi günü. budubsadeceprömiyeri yapıldıCuma günü Denver'daki Nan Desu Kan toplantısında.

Funimation ayrıca onaylanmış Filmin karakterleri için oyuncu kadrosu:

  • Flaş -Jessica Calvello
  • anne –Tiffany Grant
  • Krem -Scott Zenreich
  • panterlily -Rick Keeling

Funimation hikayeyi şöyle anlatıyor:Takip etPeri masalı'nin rüya takımı - Natsu, Gray, Erza, Lucy, Wendy, Happy ve Carla - hafızası zayıf ve büyücülere karşı kin besleyen bir kıza yardım eli uzatırken. Gizemli geçmişiyle ilgili ipuçlarını ortaya çıkarırken, çılgın bir prens ölümsüzlük karşılığında onu feda etmek için yarı pişmiş bir plan yapar. Aptal, eski bir gücü serbest bıraktığında, şiddetli bir savaş, Fairy Tail'in şimdiye kadar karşılaştığı en şiddetli cehenneme dönüşür. Altın kalpli lonca gezegeni ateşli bir sondan kurtarabilir mi?

Orijinal manga yaratıcısıHiro Mashimaİçindeydişarjfilmin tamamen yeni konusu için hikaye planlama ve görsel tasarım ve ayrıca konuk karakter tasarımları ve görüntü konsept sanatının taslağını yaptı.

bufilm açıldıgeçen yıl Japonya'da ve Funimationserbest bırakmakfilm, 10 Aralık'ta Blu-ray Disc+DVD Combo Pack'te. Pakette Fairy Tail the Movie Prologue: 'The First Morning' yer alacak.anime, fragmanlar ve 'temiz' kredisiz açılış ve bitiş sekansları.