Fate/Grand Order 2 Yılbaşı Anime Şortu Aldı

Fate/Grand Order 2 Yılbaşı Anime Şortu Aldı

Kader/okul hayatı 4 panelli manga,Kinoko NasuTV özelinde ilham veren şortlar

' Kader/Büyük Düzen Akihabara Festivali 2017' etkinliğinde Misafir Konuşma Sahnesi Cumartesi günü, Kader/Büyük Düzen rol yapma oyunu uygulamasıfranchiseyıl sonunda iki yeni anime şortu yayınlayacak. Bir parçası olarak yayınlayacaklar Kader ProjesiŌmisoka TV Özel (Fate Project New Year's Eve TV Special) 31 Aralık'ta 10:00 - 23:55 arası. üzerindeTokyo MX,Gunma TV,Toçigi TV, ve BS111 kanallarının yanı sıraNiconicoCanlı hizmet.

İlk yeni anime kısa başlıklı Kader/Grand Order x Himuro no Tenchi: 7-nin no Saikyō Ijin-hen (Fate/Grand Order x Himuro's World: Seven Most Powerful Great Figures Chapter, yukarıda resmedilmiştir) ve şu temellere dayanmaktadır:Eiichiro Maşindört panelli okul komedi mangası Himuro no TenchiFate/okul hayatı . Homurahara Akademisi'ndeki üç kızı - Kaede Makidera, Kane Himuro ve Yukika Saegusa - takip ediyor, ancak İnsan Düzenini yeniden kurma çabalarıyla hiçbir ilgisi yok.Masato Nagamorikarakterleri tasarlıyor veTakahiro Miurastüdyoda teknik direktör olarak görev yapıyorufotable.

İkinci yeni anime kısa başlıklı Kader/Grand Order: Ayışığı/Kayıp Oda- (yukarıda resmedilmiştir) ve kaybolanları veya kaybedenleri bulabileceğiniz bir 'Kayıp Oda' üzerinde odaklanır. Kimseye ait olmayan bu oda, Chaldea'nın bir köşesinde unutulmuş yatıyor.Hitoshi NanbaveTakuro Tsukadastüdyoda sırasıyla baş yönetmen ve yönetmen olarak görev yapmaktadırlar.amatör.Kinoko Nasusenaryoyu yazdı.Yılbaşı TV özel programında ayrıca 2017'de Fate Project'in retrospektifi ve 2018'de Fate Project'in tanıtımı da yer alacak.

[Aracılığıyla Hachima Kiko ]