Fate/Extella Aksiyon Oyunu Oynanabilir Karna, Lu Bu, Gawain Ekliyor

Fate/Extella Aksiyon Oyunu Oynanabilir Karna, Lu Bu, Gawain Ekliyor

PS4/PS Vita oyunu Kasım'da Japonya'da, kış ise Kuzey Amerika'da geliyor

Haftalık Famitsu oyun haber dergisinin bu yılki 21 Temmuz sayısı Perşembe günü bir özelliği ortaya çıkaracak.Muhteşem, Inc.Kader/Extella eylemi oyun içinOyun istasyonuVita ve PlayStation 4, oynanabilir karakterler olarak Karna, Lu Bu ve Gawain'i ekliyor.

Daha önce ortaya çıkan hizmetçilerDahil etmekSaber sınıfı hizmetkarları Artoria Pendragon (seslendirenAyako Kawasumi), Nero Claudius (seslendirensakura tangası) ve Atilla (seslendirenMamiko Noto); Caster sınıfı hizmetçiTamamo yok Mae(seslendirenChiwa Saito); Okçu sınıfı hizmetkarları Mumei ('isimsiz'Junichi Suwabe) ve Gılgamış (seslendirenTomokazu Seki); Cetvel sınıfı hizmetçisi Jeanne d'Arc (seslendirenMaaya Sakamoto); ve Lancer sınıfı hizmetçisi Elizabeth Báthory (Rumi Ookubo tarafından seslendirildi).

Oyun 10 Kasım'da Japonya'da piyasaya çıkacak. XSEED Gamesserbest bırakmakKuzey Amerika'daki oyun bu kış Fate/EXTELLA: The Umbral Star başlığı altında PS4 ve PS Vita'da. Şirket oyunu şöyle anlatıyor:Kapsamlı ve çok sevilen üzerine genişleyen Kader beğenilen dizi yazarından bağımsız bir hikayeye sahip evrenKinoko Nasu(nın-ninKader/kal geceşöhret), Kader/EXTELLA: Umbral Star Marvelous, Inc. tarafından geliştirilen, Ay'da gerçekleşen Kutsal Kase Savaşı'ndan sağ kurtulan, efsane ve hayal gücünün eski savaşçıları, her zaman Ustalarının emrinde olan çeşitli “Hizmetkarlar” aracılığıyla Extella'nın yeni dünyasında ortaya çıkıyor. . Çok güçlü ay süper bilgisayarı Moon Cell Automaton tarafından yönetilen bir gelecekte, bu şampiyonlar şimdi onu 'SE.RA.PH' olarak bilinen bu dijital alem üzerinde hakimiyet kurmak için dışarı atıyorlar. Bu hikaye, anlatılan olaylardan sonra gerçekleşir. Kader / EKSTRA , ve önceki Kutsal Kase Savaşı'ndan sonraki dünyayı tasvir ediyor. Oyuncular hikayeyi üç kahraman Hizmetkarın bağımsız bakış açılarından deneyimleyecek ve çeşitli Fate yapımlarındaki düşmanlarla yüzleşecek. Kader/kal gece,Kader/Apokrifa ve Kader/Büyük Düzen , hızlı tempolu eylemde. Bu girişte, serinin ilk oynanış tarzına uygun, oyuncu kontrollü Hizmetkarları dönüştüren ve onlara düşmanları mahvetmelerine ve zorlu mücadelelere kafa kafaya girmelerine izin veren önemli güçler veren yeni bir form değişikliği savaş mekaniği geliyor.

Kinoko Nasu oyunun ana senaryosunu yazıyor veHikaru Sakuraisenaryo asistanıdır.aruko wadakarakterleri tasarlıyor veTakashi TakeuchiFate serisi orijinal karakter tasarımcısı olarak tanınır.Tip-Ayoyunun müziğini üretiyor.

Oyun, Japonya'da hem PS4 hem de PS Vita sürümleriyle birlikte bir premium sınırlı sürüme sahip olacak ve şunları içerecek: bir 'Saber Bride' 3D fare altlığı, Fate/Extella malzemesi ve Nero için bir 'esaret gelinliği' kıyafeti için indirme kodları Claudius ve Gılgamış için 'Coldhearted Bloodless Warden' kostümü. PS4 ve PS Vita sürümlerinin her biri ayrıca Fate/Extella malzemesi ve bir DLC içeren ayrı bir sınırlı sürüme sahip olacak: PS4 sınırlı sürümü Nero Claudius kıyafet DLC'sini sunarken, PS Vita sınırlı sürümü Gılgamış kıyafet DLC'sini sunacak.

Kaynak: Famitsu aracılığıyla Silikonra