Fate/hollow ataraxia Game'in Kısa Tanıtımı Açılış Şarkısını Önizliyor

Fate/hollow ataraxia Game'in Kısa Tanıtımı Açılış Şarkısını Önizliyor

Oyun istasyonuVita limanı 27 Kasım'da gönderilecek

Oyun istasyonuJaponya veKadokavabir akış başladıyeniPlayStation Vita için kısa tanıtım videosu Liman nın-ninTip-AyPerşembe günü Fate/hollow ataraxia PC oyunu. video özellikleriBeğenmek' açılış tema şarkısı 'broKen NIGHT.'

PC için orijinal Fate/hollow ataraksia ilk olarak 2005'te yayınlandı ve oyun Type-Moon'un Fate/stay night görsel romanının devamı olarak hizmet etti.

Oyun planlanıyorgemiPlayStation Vita için 27 Kasım'da Japonya'da normal ve sınırlı sürüm sürümlerinde. Sınırlı sürüm, bir Avenger Nendoroid Petit figürü ile ortam malzemeleri kitabını ve perakende satışını 8.000 yen (yaklaşık 79 ABD Doları) karşılığında bir araya getirecek. Normal sürüm 6.000 yen (59 ABD Doları) karşılığında perakende satış yapacak.Oyun, PS Vita'nın dokunmatik ekran arayüzünden yararlanmak için geliştiriliyor ve aynı zamanda tam sesli olacak. Orijinal PC oyununda olduğu gibi, oyuncular Fate/Stay Night olaylarından bir buçuk yıl sonra Shirō Emiya olarak oynuyorlar. Oyuncu dört günlük bir süre ile sınırlıdır ve bu süre içinde oyuncunun en sevdiği karakterlerle arkadaş olmasına izin verilir. Ayrıca, yeni bir Kutsal Kase Savaşı başlar ve yeni karakterler ortaya çıkar.

Anime stüdyosuufotableyeni üretiyor Kader/kal gece orijinal oyunun ' takip edecek anime Sınırsız Bıçak İşleri ' rota ve 4 Ekim'de gece yarısı Japon televizyonunda prömiyer yapacak. İkiye bölünecek sınıflar veya yılın çeyreği. Animenin ikinci yarısı Nisan 2015'te prömiyer yapacak.

bir animefilmorijinal oyunun ' Cennetin Ücreti l' rotası da yeşil ışık yaktı.