Final Fantasy Adventure Remake, iOS/Android için Batı'ya Başladı

Final Fantasy Adventure Remake, iOS/Android için Batı'ya Başladı

Mana Maceraları olarak piyasaya sürülecek 1991 aksiyon RPG'sinin yeniden yapımı

Kare Enixresminin İngilizce versiyonunu başlattı İnternet sitesi Final Fantasy Adventure'ın yeniden çevrimi için (Seiken Densetsu-Final Fantasy Gaiden-) Cuma günü oyun. Şirket, oyunu Adventures of Mana adı altında Batı'da iOS ve Android cihazlar için yayınlayacak. Web sitesi şu anda oyunun İngilizce versiyonu için planlanmış bir çıkış tarihi listelemiyor.

İngilizce web sitesinin sloganında 'Yeni nesil için yeniden düzenlenmiş zamansız bir klasik olan Final Fantasy Adventure heyecanını azaltın' yazıyor. Yeniden çevrim, Hero, Heroine, Shadow Night, Bogard ve Chocobo gibi orijinal oyunun hikayesini ve ana karakterlerini içerecek.

Aksiyon rol yapma oyunu için piyasaya sürülmesi planlanıyor.Oyun istasyonuVita, iOS ve Android cihazlara ek olarak bu kış Japonya'da. Square Enix başladıyayın AkışıEylül ayında oyun için bir Japon fragmanı:Oyun geliştiricisi Square (şimdi Square Enix), 1991'de Game Boy için orijinal Final Fantasy Adventure'ı yayınladı. Yukarıdaki videonun da belirttiği gibi, oyun Mana serisindeki ilk oyundu.

Square Enix'in sahip olduğuilan edildigeçen Haziran ayında, 'yeni bir Seiken Densetsu -Final Fantasy Gaiden- üzerindeki üretime yeşil ışık yakıldı.SonyTokyo Game Show 2015 için web sitesi daha sonralistelenmişPS Vita için Final Fantasy Adventure (Seiken Densetsu -Final Fantasy Gaiden-).

[Aracılığıyla gematsu ( bağlantı 2 )]