Final Fantasy XII The Zodiac Age PS4 Remaster'ın İngilizce Fragmanı Yayınlandı

Final Fantasy XII The Zodiac Age PS4 Remaster'ın İngilizce Fragmanı Yayınlandı

Oyun 11 Temmuz'da Kuzey Amerika, Avrupa'da; 13 Temmuz'da Japonya, Asya

Kare EnixKuzey Amerika, Final Fantasy XII The Zodiac Age için İngilizce dublajlı bir bahar fragmanı yayınlamaya başladıOyun istasyonuSalı günü 4. maç. Video, remaster'ın hikayesinin ön izlemesini yapıyor.

oyun olacak gemi Kuzey Amerika ve Avrupa'da 11 Temmuz'da ve Japonya ve Asya'da 13 Temmuz'da. koleksiyoncu ve Sınırlı düzenleme.Koleksiyoncu Sürümü maliyet 199,99 ABD Doları ve yalnızca Square Enix'in çevrimiçi olarak kullanılabilir mağaza . Baskı, Yargıç Magisters'ı içeren bir dizi büst, oyunun müziği, Collector's Edition'a özel sanat içeren bir çelik kitap, oyunun karakterlerini içeren altı sanat kartı ve dijital bir kod içerecek.orjinal Film MüziğiOyunda kilidini açmak için.

Sınırlı Sürüm 49,99 ABD Dolarına mal olacak. Baskı, sanat eseri ile bir çelik kitaba sahip olacak.Akihiko Yoshida, ve orijinal film müziğinin oyunda kilidini açması için dijital bir kod.

Oyunun standart sürümü, ters çevrilebilir bir kapağa sahip olacak. Oyunun dijital versiyonunu ön sipariş verenler, bir PlayStation 4 menü teması ve dört müzik parçasına sahip olacaklar.Hitoshi Sakimoto.

Final Fantasy XII The Zodiac Age, yüksek çözünürlüklü PlayStation 4'türyeniden düzenlemeFinal Fantasy XII'nin uluslararası versiyonu. Oyun HD olacakyükseltmelerarka planlar, karakter modelleri ve yazı tipi ile film sahneleri için. Oyun ayrıca hem İngilizce hem de Japonca ses parçaları içerecek, 7.1 kanal surround sese sahip olacak ve orijinal film müziği ve yeniden kaydedilmiş bir film müziği içerecek. Oyuncular, oyun ayarlarında iki film müziği arasında geçiş yapabilir. Ek olarak, yeni oyun yükleme sürelerini kısaltacak, otomatik kaydetme işlevi ekleyecek ve yüksek hız modunu iyileştirecek.

Final Fantasy XII International Zodiac Job System oyunu, 12 farklı işi temsil eden 12 Lisans Panosu (orijinal oyunda bir tane yerine) içeren yeni bir iş sistemi kullandı. Oyun ayrıca, diğer yükseltme ve değişikliklerin yanı sıra yeni bir deneme modu ve yeni bir oyun artı özelliği içeriyordu.

Square Enix, 2006'da Japonya ve Kuzey Amerika'da ve 2007'de Avrupa'da PlayStation 2 için Final Fantasy XII'yi piyasaya sürdü. Oyunun Final Fantasy XII International Zodiac Job System versiyonu Japonya'da sadece 2007'de piyasaya sürüldü.