Final Fantasy XIV, Fragmanda Lightning Returns ile Buluşuyor

Final Fantasy XIV, Fragmanda Lightning Returns ile Buluşuyor

Lightning Returns'ün lansmanına damgasını vuracak FFXIII kostümleri ve öğelerine sahip olacak şekilde yenilenen MMORPG

Kare EnixPerşembe günü MMORPG Final Fantasy XIV: A Realm Reborn ve yaklaşan Lightning Returns: Final Fantasy XIII oyunu arasındaki en son işbirliği hakkında bir fragman ve daha fazla ayrıntı yayınladı.

'Final Fantasy Go There' kampanyasında, Final Fantasy XIII ana karakteri Lightning, Final Fantasy XIV'te görünecek ve oyuncular bir etkinlik savaşına katılabilir ve Final Fantasy XIII motifli silah ve teçhizat elde edebilirler.

Tam aktif zamanlı etkinlik, Lightning Returns: Final Fantasy XIII'in 21 Kasım'da Japonya'da lansmanını anmak için 14 Kasım'dan başlayarak bir hafta boyunca devam edecek. Final Fantasy XIII'sMotomu Toriyamaetkinliğin senaryosunu Final Fantasy XIV: A Realm Reborn yapımcısı ve yönetmeni ile oluşturduNaoki Yoshida. Kadın karakterler Lightning'in kostümünü giyebilirken, erkek karakterler Snow'un kostümünü giyebilir.Famitsu gönderildi oyuncuların kazanabileceği silah ve teçhizatın daha fazla görüntüsü.

Ayrıca, Square Enixmeydana çıkarmakBu haftanın başlarında, Lightning Returns: Final Fantasy XIII'de şirket, bir Miqo'te kostümü içinde Lightning ile bir Final Fantasy XIV: A Realm Reborn kravatı sunacak ve oyunun üç şehir devletinin motiflerini taşıyan kalkanları tutacak: Limsa Lominsa , Gridania ve Ul'dah.

Kaynak: Famitsu