Final Fantasy XIV: Heavensward'ın Benchmark Fragmanı, PS4 Paketi Açıklandı

Final Fantasy XIV: Heavensward'ın Benchmark Fragmanı, PS4 Paketi Açıklandı

Kare Enixayrıca oyunun varlıklarını kullanarak sahte 2D dövüş oyunu fragmanı yayınlar

ResmiYoutubeFinal Fantasy XIV kanalı: A Realm Reborn devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG) Final Fantasy XIV: Heavensward'ın ilk fragmanını yayınlamaya başladı.genişlemeCuma günü Final Fantasy XIV'e. Fragman, genişlemenin önerilen özelliklere sahip bir bilgisayarda çalışırken nasıl görüneceğini gösterir.

Kare Enix27 Nisan'da saat 16: 00'da karşılaştırmalı indirilebilir yazılımı yayınlayacak. JST (03:00 EDT), oyuncuların gerçek haritaları ve karakterleri kullanarak oyunun bilgisayarlarında nasıl çalışacağını görebilmeleri için.

Ayrıca Square Enix, 'NiconicoCumartesi günü Chiba'da düzenlenen Chō Kaigi 2015' (Niconico Süper Konferansı 2015) etkinliği iki Heavensward özel baskısını yayınlayacakOyun istasyonuJaponya'da 4 konsol. Ön siparişler 28 Nisan saat 11:00 JST'de başlayacak. Konsollar Jet Black ve Glacier White renklerinde gelecek. Paket, müşterinin seçimine göre üç oyundan biriyle gelecek: Final Fantasy XIV: Heavensward normal sürümü, Final Fantasy XIV: Heavensward koleksiyoncu sürümü veya Final Fantasy XIV Online. Square Enix, üç farklı paket için bir fiyat açıklamadı.Square Enix aynı zamanda yayın Akışı Sahte bir dövüş oyunu fragmanı oluşturmak için Final Fantasy XIV'teki oyun içi grafikleri ve karakter varlıklarını kullanan özel bir 'Ultimate Fight Final Fantasy XIV' fragmanı. Square Enix, videonun sonunda '2D dövüş içeriğinin uygulanması planlanmadığını' belirtiyor.

Heavensward, Ishgard bölgesine taşınacak ve ülkenin Dravania ile Dragonsong Savaşı önemli bir komplo noktası olacak. Wyrmking'in Thordan ve Twelve Şövalyelerine karşı savaşı da genişlemenin ana odak noktalarından biri olacak. Square Enix, The Holy See of Ishgard ve birden fazla 'yeni bölge', yeni 'zorlu' zindanlar, yeni 'üst düzey' baskınlar, yeni teçhizat, tarifler, hava gemileri, ilkel işler ve yeni bir ırk ekleyecek.

Özel yeni eklemeler arasında Kara Şövalye iş sınıfı ve siyah Chocobos gibi uçan binekler yer alıyor. Altı uçan binek çeşidi, fan geri bildirimine bağlı olarak planlanan yedinci ile birlikte çalışıyor. Hava gemileri ayrıca tek sürücülü versiyonlar ve çok sürücülü versiyonlarla planlanmaktadır.

Yeni canavar kabilelerine 'Vanu Vanu' ve 'Gnath' deniyor. Vanu Vanu'nun ilki 'Bismarck' ve Gnath'ınki ise 'Ravana' adı verilen lazer kılıç kullanan bir böcek.

Dravania gibi erişilemeyen alanlar açılacak ve oyuncunun seviye sınırı 60'a çıkarılacak.

Genişleme olacakmevcut23 Haziran'da PlayStation 3, PlayStation 4 ve PC için ve koleksiyoncu sürümüDahil etmek'Dragonsong War' kutusu, bir ejderha binek figürü, bir sanat kitabı, tüm Final Fantasy XIV: A Realm Reborn fragmanlarının derlemelerini içeren bir Blu-ray Disk ve beş oyun içi öğe gibi çeşitli ekstralar.

Kaynaklar: Famitsu , Dengeki Online