Final Fantasy XIV: Heavensward Sınırlı Üretim PS4, PS Vita, PS TV'yi Aldı

Final Fantasy XIV: Heavensward Sınırlı Üretim PS4, PS Vita, PS TV'yi Aldı

PS4 paketleri, lazerle işlenmiş HDD kapağı, PS4 Dinamik Menü teması ile 2 renkte gelir

Sonyortaya çıkardı detaylar daha önce ilan edildi Final Fantasy XIV: Heavensward özel baskıOyun istasyonu4 konsol ve ifşa Çarşamba günü ek PS Vita ve PlayStation TV çeşitleri. Tüm varyantlar Final Fantasy XIV: Heavensward ile birlikte piyasaya sürülecek.genişleme23 Haziran'da paket.

PlayStation 4 sistemi hem simsiyah hem de buzul beyazı renklerinde gelir ve 44.980 yen (yaklaşık 362 ABD Doları) tutacaktır. Her ikisinde de sabit sürücü yuvası kapağına lazerle işlenmiş bir Final Fantasy XIV: Heavensward temalı tasarım var. Sistemin yanı sıra paket, PlayStation 4 Dinamik Menüsü için bir Final Fantasy XIV: Heavensward teması içerecek. Buna ek olarak, alıcılar sistemi Final Fantasy XIV: Heavensward oyununun üç versiyonundan biriyle bir araya getirme seçeneğine sahiptir: Final Fantasy XIV: Heavensward normal sürümü, Final Fantasy XIV: Heavensward koleksiyoncu sürümü veya Final Fantasy XIV Online.

Normal sürüm oyunun kendisini, 'Baron Circlet', 'Baron Earring' ve 'Minion: Choco Chocobo Flyer' oyun içi öğelerini içerecek ve ayrıca alıcıya, genişleme paketine çıkmadan birkaç gün önce erken erişim hakkı verecek. yayın tarihi. Koleksiyoncu sürümü, normal sürümdeki her şeyi içerir ve özel bir kutu resmi, ters çevrilebilir bir ceket kılıfı, yüksek kaliteli bir ejderha montaj figürü, 'The Art of Eorzea -HEAVENSWARD-' başlıklı bir görsel sanat kitabı, bir Final Fantasy XIV: A ekler. Realm Reborn fragman koleksiyonu Blu-ray 'Eorzea in Motion - A Realm Revisited' ve 'Griffin' uçan bineği, 'Baron Helm (Kara Şövalye Cecil versiyonu),' ve 'Rüzgar-' gibi ek oyun içi öğeler. Kain' kölesi ve bir 'Fantasia' iksiri. Çevrimiçi sürüm, normal sürümle aynı ön sipariş bonusları ile oyunun dijital indirme sürümünü içerir.PS Vita paketi, özel Final Fantasy XIV: Heavensward temalı kılıfı olan bir PS Vita White modeli içerir ve 20.980 yen (yaklaşık 168 ABD Doları) tutarındadır. Ayrıca Final Fantasy XIV: Heavensward özel menü teması için bir indirme kodu ile birlikte gelir.

PlayStation TV paketi, Final Fantasy XIV: Heavensward temalı kılıfı olan bir PlayStation TV White modeli içerir. Ayrıca Final Fantasy XIV: Heavensward özel menü teması için bir indirme kodu ile birlikte gelir. Alıcılar, DualShock 3 White kontrolör içeren ve 16.280 yen (131 ABD Doları) tutarında olan Value Pack sürümünü veya 11.480 yen (yaklaşık 92 ABD Doları) tutarındaki normal sürümü satın alma seçeneğine sahiptir.

Heavensward, Ishgard bölgesine taşınacak ve ülkenin Dravania ile Dragonsong Savaşı önemli bir komplo noktası olacak. Wyrmking'in Thordan ve Twelve Şövalyelerine karşı savaşı da genişlemenin ana odak noktalarından biri olacak.Kare EnixThe Holy See of Ishgard ve birden fazla 'yeni bölge', yeni 'zorlu' zindanlar, yeni 'üst düzey' baskınlar, yeni teçhizat, tarifler, hava gemileri, ilkel işler ve yeni bir ırk ekleyecek.

Özel yeni eklemeler arasında Kara Şövalye iş sınıfı ve siyah Chocobos gibi uçan binekler yer alıyor. Altı uçan binek çeşidi, fan geri bildirimine bağlı olarak planlanan yedinci ile birlikte çalışıyor. Hava gemileri ayrıca tek sürücülü versiyonlar ve çok sürücülü versiyonlarla planlanmaktadır.

Yeni canavar kabilelerine 'Vanu Vanu' ve 'Gnath' deniyor. Vanu Vanu'nun ilki 'Bismarck' ve Gnath'ınki ise 'Ravana' adı verilen lazer kılıç kullanan bir böcek.

Dravania gibi erişilemeyen alanlar açılacak ve oyuncunun seviye sınırı 60'a çıkarılacak.

Genişleme olacakmevcut23 Haziran'da PlayStation 3, PlayStation 4 ve PC için ve koleksiyoncu sürümüDahil etmek'Dragonsong War' kutusu, bir ejderha binek figürü, bir sanat kitabı, tüm Final Fantasy XIV: A Realm Reborn fragmanlarının derlemelerini içeren bir Blu-ray Disk ve beş oyun içi öğe gibi çeşitli ekstralar.

[Aracılığıyla gematsu ]