Final Fantasy XV, Florence + the Machine ile 3 Yeni Şarkı İçin İşbirliği Yapıyor

Final Fantasy XV, Florence + the Machine ile 3 Yeni Şarkı İçin İşbirliği Yapıyor

Kare Enixorijinal şarkının yer aldığı fragmanı yayınlar

İngiliz indie rock grubu Florence + the Machine işbirliğiyle üç yeni şarkı çıkardı.Kare Enix'ın yaklaşan Final Fantasy XV oyunu. Şarkılardan ikisi - 'Too Much is Never Yeter' ve 'I Will Be' - orijinaldir ve üçüncüsü Ben E. King'in 'Stand By Me' şarkısının bir cover'ıdır.

Square Enix başladı yayın Akışı Cuma günü 'I Will Be' şarkısını içeren bir oyun fragmanı.

Her üç şarkı da mevcut üzerindeSpotify.Solist Florence Welch işbirliği hakkında şunları söyledi: 'Bir bakıma Final Fantasy XV'in manzarası ve benim kendi iç manzaram oldukça iyi uyuyor gibiydi, efsanevi, güzel ve destansı.'

Oyunun 30 Eylül'de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Oyun, bir çelik kitap kasası ile gelecek olan bir Deluxe Edition'a sahip olacak.Kingsglaive: Final Fantasy XVfilm ve üç DLC öğesi, bir Royal Raiment kıyafeti, bir Masamune silahı ve Regalia aracının yeniden renklendirilmesiyle bir Platinum Leviathan. Deluxe Sürüm, 89,99 ABD Doları karşılığında ön sipariş vermek için kullanılabilir.

Koleksiyoncu Sürümü, Deluxe Sürüm'deki tüm öğeleri içerecek, ancak aynı zamanda 192 sayfalık bir sanat kitabı, bir Play Arts Kai Noctis figürü, oyundan müziğin yanı sıra müzik içeren bir film müziği de ekleyecektir.Kardeşlik: Final Fantasy XVanime ve Kingsglaive: Final Fantasy XV, Brotherhood: Final Fantasy XV animesinin bir kopyası ve bir Seyahat Paketi, Kamera Kiti, Angler Seti ve Gourmand Seti de dahil olmak üzere dört ek öğe. The Collector's Edition 269,99 ABD Doları fiyatla satılmaktadır.

Square Enix ayrıca oyunun indirilebilir sürümünü ve Season Pass'i içeren Digital Premium Edition'ı da sunuyor. yaklaşan DLC. Digital Premium Edition, 84,99 ABD Doları fiyatla satılmaktadır.

Kingsglaive: Final Fantasy XV filmi olacak açık 19 Ağustos'ta Kuzey Amerika'daki seçkin sinemalarda, ardından bir dijitalserbest bırakmak30 Ağustos'ta çeşitli akış ve dijital indirme noktaları aracılığıyla. buOyun istasyonuBlog yazısı, filmin PlayStation Video'da mevcut olacağını doğruladı. Film daha sonra 4 Ekim'de Blu-ray Disc ve DVD'de gönderilecek.

FilmaçıldıJaponya'da 9 Temmuz'da ve Blu-ray Disk Japonya'da 30 Eylül'de sevk edilecek.

Kaynak: Haftalık eğlence (Allisondaha üzücü)