Final Fantasy XV Game Yeni Fragman Aldı, Eşli Çok Oyunculu DLC

Final Fantasy XV Game Yeni Fragman Aldı, Eşli Çok Oyunculu DLC

Çok oyunculu mod, işbirlikçi savaşlarda her bir parti üyesinden birini kontrol eden oyunculara sahiptir.

Kare EnixFinal Fantasy XV için yeni bir fragman yayınladı ve ek özellikleri duyurduOyun istasyonuPerşembe günü Paris Oyun Haftası etkinliği sırasında 4 ve Xbox One oyunu. Fragman İngilizce dublajlı.

Digic Resimleri, kim çalıştıKingsglaive: Final Fantasy XV, fragmanı canlandırdı. Square Enix, fragmanın 'FINAL FANTASY'nin dünyasından ve hikayesinden ilham aldığını' ve 'Noctis'in babası Kral Regis için kaçınılması gereken feci bir geleceğin 'alametini' betimlediğini belirtti.

Oyun yönetmeniHajime Tabata ilan edildi oyunun, oyuncuların savaşta Noctis, Ignis, Gladiolus veya Prompto olarak oynayabilecekleri yeni bir kooperatif çok oyunculu modu olacak. Yeni mod, oyun çıktıktan sonra indirilebilir içerik olarak sunulacak. Tabata da yineledi planlar Her biri Noctis partisinin farklı üyelerine odaklanan diğer DLC 'Bölümleri' için. Oyuncular, DLC bölümlerindeki karakterleri kontrol edebilecekler. Ayrıca Square Enix piyasaya sürülmüş kavram Görüntüler Gladiolus' ve Prompto'nun bölümleri için.ICYMI'nin ana odak noktası #FFXV DLC, Noctis'in BFF'leri etrafında dönen 3 orijinal bölümdür. İşte Gladio'nun bölümü için bazı konsept sanatlar pic.twitter.com/4DmtaNzfwB

— Final Fantasy XV (@FFXVEN) 27 Ekim 2016

İşte Prompto'nun bölümünün konsept çizimi! Gladio, Ignis ve Prompto, DLC bölümlerinde oynanabilir karakterler olacak ve daha fazla bilgi için bekleyin pic.twitter.com/hA0XWe0sq3

— Final Fantasy XV (@FFXVEN) 27 Ekim 2016

Oyunun 29 Kasım'da piyasaya sürülmesi planlanıyor.gecikme. Oyun, bir çelik kitap kasası, Kingsglaive: Final Fantasy XV filminin bir kopyası ve bir Royal Raiment kıyafeti, bir Masamune silahı ve bir Platinum Leviathan yeniden renklendirme dahil olmak üzere üç DLC öğesiyle birlikte gelen bir Deluxe Edition'a sahip olacak. Regalia aracı. Deluxe Sürüm, 89,99 ABD Doları karşılığında ön sipariş vermek için kullanılabilir.

Koleksiyoncu Sürümü, Deluxe Sürüm'deki tüm öğeleri içerecek, ancak aynı zamanda 192 sayfalık bir sanat kitabı, bir Play Arts Kai Noctis figürü, oyundan müziğin yanı sıra müzik içeren bir film müziği de ekleyecektir.Kardeşlik: Final Fantasy XVanime ve Kingsglaive: Final Fantasy XV filmi, Brotherhood: Final Fantasy XV animesinin bir kopyası ve bir Seyahat Paketi, Kamera Kiti, Angler Seti ve Gourmand Seti de dahil olmak üzere dört ek öğe. The Collector's Edition 269,99 ABD Doları fiyatla satılmaktadır.

Square Enix ayrıca, oyunun indirilebilir sürümünü ve altı kişilik Season Pass'i içeren oyunun Digital Premium Edition'ını da sunuyor. yaklaşan DLC. Digital Premium Edition, 84,99 ABD Doları fiyatla satılmaktadır.

[Aracılığıyla Silikonra ]