Fullmetal Alchemist, Tek Parça Seslendirme Oyuncusu Ed Blaylock Vefat Etti

Fullmetal Alchemist, Tek Parça Seslendirme Oyuncusu Ed Blaylock Vefat Etti

King Bradley için seslendirme sanatçısı, Sengoku 64 yaşındaydı

Dallas, Teksas merkezli radyo istasyonu WRR 101 meydana çıkarmak Perşembe günü o seslendirme sanatçısı ve radyo sunucusuEd Blaylock(Thomas Edwin Blaylock, Jr.) kanserle savaştıktan sonra Çarşamba günü vefat etti. 64 yaşındaydı.

Seslendirme sanatçısı olarak Blaylock, her iki filmde de Fuhrer King Bradley rolünü oynadı.Metal SimyacıveFullmetal Alchemist: Kardeşliktelevizyon anime dizisi. Aynı zamanda dizideki rolünü de yeniden canlandırdı.Fullmetal Alchemist: Premium KoleksiyonveFullmetal Alchemist: Yedi Homunculi VS Eyalet Simyacılarıvideo anime serisi. Ayrıca Fritz Lang'ı da oynadı.Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballafilm.

Diğer önemli roller arasında Sengoku yer alır.Bir parça, Yönetmenbarakamonve Sebas TianDerebeyi. Ayrıca 40'tan fazla animede küçük roller oynadı.Titan'a Saldırı,tokyo gulyabani,Kan Ablukası Cephesi,Ejder topu,Toriko,Peri masalı,Silahşör Kız,Dava kapandı,Yüksek sesle!,Belirli Bir Sihirli Dizin II, ve dahası.Ses oyunculuğunun dışında, Blaylock WRR 101'in hafta içi akşam spikeriydi ve 10 yıldan fazla bir süre istasyonda çalıştı. Ayrıca Dallas'ta sahne oyunlarında yer aldı ve okul çocuklarına konuşmalar yapmak için dönem kostümü içinde gerçek hayattan tarihi figürleri canlandırdığı 'Yaşayan Tarih' programında rol aldı. Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da çekilen filmlerin ses kayıtları için bir boom operatörü olarak çalıştı.

Haber ipucu için jlaking ve getchman'a teşekkürler.

Görüntü aracılığıyla WRR 101

Kaynak: Calvary Cenaze Evi