Funimation Akışları Canlı Aşk! Nijigasaki Lisesi Idol Kulübü Anime'nin İngilizce Dub'ı

Funimation Akışları Canlı Aşk! Nijigasaki Lisesi Idol Kulübü Anime'nin İngilizce Dub'ı

Cumartesi günü tüm 13 dublajlı bölüm akışı

eğlenceCuma günü bir İngilizce yayınlayacağını duyurdudubiçinAşk Canlı! Nijigasaki Lisesi Idol Kulübüanime. Şirket, animenin ilk sezonunun 13 dublajlı bölümünün tamamını Cumartesi günü yayınlayacak. İngiliz oyuncu kadrosu şunları içerir:

 • Madeline DorrohYu Takasaki olarak
 • Suzie YeungAyumu Uehara olarak
 • Kaylee DeğirmenleriKasumi Nakasu olarak
 • Jill HarrisShizuku Osaka olarak
 • Shara KirbyKarin Asaka olarak
 • papatya guvaraAi Miyashita olarak
 • Lindsay Siebel Kanata Konoe olarak
 • Laura StahlSetsuna Yuki olarak
 • Reimold'u ekleEmma Yeşil olarak
 • Hayden DaviauRina Tennoji olarak

Megan Gemicitarafından kaydedilen dub yönetiyorOkraTron 5000.Christopher R. Şabatdub üretiyor.Nazeeh Tarşaüretim müdürüdür.Kellen Vossve Briana VillarealADRmühendisler veham olarak Pickenskarışım mühendisidir.

İlk sezon prömiyerini ekranlarda yaptı.Tokyo MXhem de kanaldaBandai Kanalı, Canlı Hat veYoutubeEkim 2020'de canlı akış hizmetleri.Anime bir saniye alıyormevsimönümüzdeki Nisan ayında Tokyo MX ve diğer kanallarda prömiyer yapacak. Yeni sezonda, geri dönen ana kadro ve ana kadronun yanı sıra yeni oyuncular da yer alacak.

İkinci sezon için kadroya resmi olarak katılan yeni üyelerin seslendirme oyuncuları:

 • Moeka KoizumiShioriko Mifune olarak
 • Shu UchidaMia Taylor olarak
 • Akina HomotoZhong Lanzhu olarak

bufranchisepersoneli tanıtıldı 2017 yılında Nijigasaki Akademisi'nin Idol Takdir Kulübü üyeleriKLaboyunlar veBushiroadAşk Canlı! School Idol Festival akıllı telefon oyununun 'Mükemmel'iRüya Proje' (PDP).

Hajime Yatate, personelinin toplu takma adıgündoğumu, bir kez daha orijinal çalışma için kredilendirildi.sakurako kiminoönceki Love Live! anime.Tomoyuki Kawamura(İyi şanslar hanımefendi!,Mitsuboshi Renkleri,Kamigami no Asobi - Ludere deorum) Sunrise'ın ilk sezonunu yönetti.Jin Tanaka(Rahat Kamp,Kirakira ☆ Precure a la Mode,Külkedisi Dokuz) dizi senaryolarından sorumluydu.Takumi Yokota(Aptal!, Mitsuboshi Colors) karakterleri tasarladı.

2010 yılında anime stüdyosu Sunrise,Lantis, veASCII Medya İşleri' Dengeki G DergisibaşlatılanAşk Canlı! hayranlarının μ'nin okul idol grubundaki kurgusal idollerin geleceği hakkında oy vermelerini sağlayan, kendi kendini tanımlayan bir 'nihai kullanıcı katılımı projesi' olarak. Ardından bir dizi müzik CD'si ve animasyonlu müzik videosutakip etti. İlkAşk Canlı! Okul idolü projesianime serisi (sağdaki resimde) Ocak 2013'te, ikinci seri ise Nisan 2014'te gösterime girdi.Aşk Canlı! Okul İdolü FilmiHaziran 2015'te Japonya'da vizyona giren film.

buAşk Canlı! Güneş ışığı!!proje o zamandıilan edildiProjenin üç anahtar ifadesi 'Okuyucu Katılımı', 'μ'lerden İlham Aldı' ve 'Sahil Kasabası Ayarı'dır. hayranlar seçti grubun adı halk oyuyla Aqours. İlk Aşk Canlı! Güneş ışığı!! televizyon animesi Temmuz 2016'da gösterime girdi. İkinci sezon Ekim'den Aralık 2017'ye kadar sürdü. Aşk Canlı! Güneş ışığı!! Gökkuşağının Üzerindeki Okul İdolü Filmi filmOcak 2019'da Japonya'da açıldı.

SanaAşk Canlı! süperstar!!televizyonanime prömiyeri yapıldıkamu yayıncısındaNHK'in E-tele kanalı 11 Temmuz'da 12 bölüm olarak yayınlandı. eğlenceakışdizi yayınlandığı gibi. Anime bir saniye alıyormevsim.

Kaynak: eğlence (Nicholas Friedman)