Funimation, Aquarion EVOL'un İngilizce Dublajını Açıkladı

Funimation, Aquarion EVOL'un İngilizce Dublajını Açıkladı

Christopher Bevins,Brina Palenciayıldız;eğlence3 Aralık'ta DVD/BD'de dizi yayınlayacak

FUNimation Eğlence ilan edildi Salı günü İngiliz dublajı yaklaşmakta olan için rol aldıserbest bırakmakarasındaakvarion evrimitelevizyon anime dizisi. Oyuncu kadrosu ise şöyle:

Başlama -Christopher Bevins
eller -Brina Palencia
Vermek -Justin Aşçı
Finlandiya -Colleen Klinkensakal
Karışım -Alexis Tipton
Andy -Josh Grelle
Cayenne -jason liebrecht
zesika -Caitlin Cam
Kagura -Masalların Jaffe'si
-Brandon Potter
Izumo -Mike McFarland
Malloy -Ian Sinclair
Ayar -Tia Ballard
Sus -Monika Riyali

Ek olarak, Bevins olarak hizmet verecekADR DirektörüveKenneth Thompsonolarak hizmet edecekADRMühendis. Funimasyon aynı zamanda yayın Akışı dizi için bir dublaj fragmanı.Funimation, seriyi 3 Aralık'ta Blu-ray Disc ve DVD'de yayınlayacak.

Aquarion Evol en yeni televizyon animesidir.dizileriçindeShoji Kawamoriveuydu ışığı'sakvaryumrobot anime serisi.

Orijinal yaratıcı Shoji Kawamori (makro,Escaflowne) dizinin baş yönetmenliğini yaptı veYusuke Yamamoto(B Gata H Kei,NHK'ye hoş geldiniz) diziyi yönetti.Yoko Kanno(Kovboy,Kabuktaki Ghost: Stand Alone Kompleksi) yine tema şarkısını üretti.Chinatsu Kurahana(Uta no Prince-sama - Maji Love 1000%) veKana IshidaIshida'nın orijinal karakter tasarımlarını çizdi veHirotaka Marufuji(Zırhlı Çekirdek: Fort Tower Song) daha sonra anime için uyarlanmıştır.Mari Okada(Siyah uşak,gezgin oğul) komut dosyasından sorumluydu ve Satelight, animasyonla birlikte yine animasyonu üretti.8 bit.

Aquarion Evol'ün hikayesi, ilk Aquarion televizyon dizisinden 12.000 yıl sonra Hong Kong'dan modellenen bir şehirde geçiyor. Yeni bir Aquarion robotunu kullanan yeni bir karakter kadrosu, başka bir boyuttan düşmanlarla savaşıyor.

26 bölümlük diziyayınlandıOcak-Haziran 2012.