Funimation, Blood Blockade Battlefront'un İngilizce Dublajı, Videosunu Açıkladı

Funimation, Blood Blockade Battlefront'un İngilizce Dublajı, Videosunu Açıkladı

Aaron Dismuke,Phil Parsons,Trina Nishimura,Ian Sinclairçarşamba ilk yıldızı

FUNimation Eğlenceİngilizce Yayını için oyuncu kadrosunu ve bir önizleme videosunu açıkladıDublajnın-ninKan Ablukası CephesiÇarşamba günü. Oyuncular, altındaADR Direktörü Mike McFarland, yardımADRhavacıfelecia melekve baş mühendisDomonique Fransızca, içerir:

  • Aaron DismukeLeonardo İzle olarak
  • Phil ParsonsKlaus Von Reinhartz olarak
  • Trina NishimuraZincir Sumeragi olarak
  • Ian SinclairZapp Renfro olarak
  • J. Michael TatumSteven A. Starphase olarak
  • Francis HenryGilbert F. Alstein olarak
  • Monika RiyaliSonik olarak
  • Stephanie Gençolarak
  • Josh GrelleFemt olarak
  • Megan EmerichBeyaz olarak

English Broadcast Dub, Çarşamba günü saat 21:00'de prömiyer yapacak. EDT, Funimation'ın 'Dubble Talk' akış bloğunun bir parçası olarak. Blok ayrıca Broadcast Dub'ı yayınlamaya devam edecek.Suikast Sınıfıakşam 8:00'de EDT ve ekleSonun Seraph'ıakşam 8:30'da EDT. eğlenceşu anda yayın AkışıJaponya'da yayınlanan üç şovun tamamı İngilizce altyazılı.

Karanlık At Çizgi Romanları, tarafından orijinal manganın Kuzey Amerika yayıncısıYasuhiro Nightow(trigun), hikayeyi anlatıyor:New York şehri üzerinde Dünya ve diğer dünyalar arasında bir gedik açıldı ve New Yorkluları ve diğer boyutlardaki yaratıkları aşılmaz bir balonun içine hapsetti. Çılgın bir suç bilim kurgu dünyasında yıllarca birlikte yaşadılar. Şimdi biri balonu koparmakla tehdit ediyor ve bir grup şık süper insan bunun olmasını engellemek için çalışıyor.

Rie Matsumoto(Kousogiga,Heartcatch Precure!Hana no Miyako de Fashion Show…Desu ka!?) dır-diryönetmenlikstüdyodaki animeKEMİKLER.Kazunao Furuya(canlı aksiyonYalancı oyunu, Galileo, S -Saigo no Keikan-) senaryo yazarıdır veToshihiro Kawamoto(Kovboy,Kurt Yağmuru,Altın çocuk,Mobile Suit Gundam 0083: Stardust Belleği) karakterleri tasarlıyor.Shinji Kimura(Proje A-ko,vapur çocuğu,Tekkonkinkreet) sanat yönetmenidir.

Koji Sugiura(Hajime Ippo yok,Mobile Suit Gundam 0083: Zeon'un Son Akını,silah ustası kediler) yaratık tasarımlarını ele alırken,Noriyuki Jinguji(Trigin,Hellsing Ultimate,Hız Dünyası) pervane tasarımından sorumludur.Takashi Haşimato(Magi: Sihrin Labirenti, Suikast Sınıfı,Tek Parça Film Z) efekt animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor.Taisei Iwasaki('Kyōshinhei Tokyo ve Arawaru'kısa,Kanojo wa Uso o Ai Shisugiterulive-action filmi) müziği besteliyor.