Funimation, Dragon Ball Z Kai'nin Buu Saga'sı için Dub Kaydetmedi

Funimation, Dragon Ball Z Kai'nin Buu Saga'sı için Dub Kaydetmedi

Kuzey Amerika şirketinin şu anda bir planı yok.dub

FUNimation EğlencePazartesi günü ANN ile bir kayıt kaydetmeye başlamadığını doğruladı.dubMajin Buu destanı içinDragon Ball Z Kai, ve henüz böyle bir planı yok.

Dragon Ball Z Kai seslendirme sanatçılarıKyle HerbertveSean Schemmel rapor edildiNisan 2013'te Buu destanı için kayıt yapıyorlardı, ancak Buu destanı olmayacakhava6 Nisan'a kadar Japonya'da.kaydedildiMart 2011'de Japonya'da yayınlanan orijinal serinin ardından Kasım 2012'de yeni bölümler.

Dragon Ball Z Kai (Japonya'da sadece Dragon Ball Kai olarak bilinir)yoğunlaşır1989-1996Ejder Topu Zdaha yakından takip edilecek anime serisiAkira Toriyama'sEjder topumanga. Seriözellikleridijital yüksek tanımlı yeniden düzenleme, yeniden kaydedilmiş bir film müziği ve yeni efektler veya yeniden canlandırılmış çekimlerle güncellenen belirli sahneler. Dragon Ball Z Kai'nin 2009-2011 serisi, Saiyan Saga'dan Android Cell Saga'ya kadar uzanıyordu.eğlencepiyasaya sürülmüşKuzey Amerika'da Blu-ray Disc ve DVD'deki dizi. Amerikan kanalıNicktoons TamamlandıFunimation'ın 2012'deki İngilizce sürümünün ilk çalışması vekaldırıldıgeçen Nisan ayındaki programından dizi. serihavalandırmaüzerindeŞaban MarkalarıveCWgirdap (vakti zamanındaToonzai) cumartesi günleri programlama bloğu.

Haber ipucu için teşekkürler Derek Padula.

[Aracılığıyla Dragon Ball'un Dao'su ]