Funimation, Dragon Ball Z Kai'nin İngilizce Kadrosunu Duyurdu

Funimation, Dragon Ball Z Kai'nin İngilizce Kadrosunu Duyurdu

Daha önce olduğu gibiEjder Topu ZGohan, Bulma, Anlatıcı, Chiaotzu/Puar hariç oyuncular
Kuzey Amerika anime distribütörüeğlencesahip olmakilan edildiİngiliz dublaj kadrosuDragon Ball Z KaiPazar günü Maryland'deki Katsucon etkinliğinde anime serisi. Dragon Ball Z Kai'nin ana kadrosu, Funimation'ın orijinal İngilizcesindeki ile aynı olacakdubnın-ninEjder Topu Z, dört yeni oyuncu dışında:

Gökhan:Colleen Klinkensakal
Bulma:Monika Riyali
Dış ses:doktor morgan
Chiaotzu ve Puar:Brina Palencia

Funimation, dizinin ilk bölümünü 18 Mayıs'ta DVD ve Blu-ray Disc olarak göndereceğini doğruladı.Navarre Şirketi, Funimation'ın ana şirketi,meydana çıkarmakDragon Ball Z Kai lisansı, bu ayın başlarında, 2010'un üçüncü çeyreği kazanç konferans görüşmesi sırasında.

Dragon Ball Kai televizyon dizisiyoğunlaşır1989-1996 Dragon Ball Z anime serisini daha yakından takip etmek içinAkira ToriyamaorijinalEjder topumanga. Dragon Ball Kai, dijital yüksek çözünürlüklü yeniden düzenleme ve yeniden kaydedilmiş bir film müziğine ek olarak, ayrıcageliştiriryeni efektler veya yeniden canlandırılmış görüntülerle seçilen sahneler. Dragon Ball Z'nin yayınlanmasından bu yana geçen yıllar nedeniyle, bazı Japon oyuncu kadrosu da yer aldı.değiştirildiDragon Ball Kai'nin yeniden kaydedilmiş dublajında.

Funimation, hem Dragon Ball Z televizyon dizisinin hem de daha önceki Dragon Ball televizyon dizisinin lisansını zaten aldı.MedyaOrijinal mangayı Kuzey Amerika'da yayınlar.

Resimler ©Kuş Stüdyosu/Şueisha,Fuji TV,Ayak Animasyonu

Güncelleme: Daha fazla arka plan bilgisi eklendi.