Funimation Dublörleri Suikast Sınıfı, Ölüm Geçidi, Tokyo Ghoul √A, 7 Kış Gösterisi Daha

Funimation Dublörleri Suikast Sınıfı, Ölüm Geçidi, Tokyo Ghoul √A, 7 Kış Gösterisi Daha

yuvarlanan kızlar,World Break: Kutsal Bir Kılıç Ustası için Lanet Aryası,Kamisama Öpücüğü 2,Mutlak İkili,Yuri ve Arashi,Şafağın Yona'sı,Bakire Cadı Maria

FUNimation Eğlence ilan edildi Cuma günü için Broadcast Dubs sunacakSuikast Sınıfı,ölüm geçit töreni,Tokyo Ghoul √A,yuvarlanan kızlar,World Break: Kutsal Bir Kılıç Ustası için Lanet Aryası,Kamisama Öpücüğü 2,Mutlak İkili,Yuri ve Arashi,Şafağın Yona'sı, veBakire Cadı Maria.

Funimation ayrıca 18 Şubat Çarşamba günü saat 20:00'den itibaren iki saatlik bir 'primetime blok' başlatacak. AVUSTRALYA, BREZİLYA VE KUZEY AMERİKA ÜLKELERİNİN KULLANDIĞI SAAT UYGULAMASI. Blok, Assassination Classroom, Death Parade ve Tokyo Ghoul √A'nın bu sırayla yayın dublajlarını ve ardından DubbleTalk adlı bir web şovunu içerecek. Funimation pazarlama çalışanlarıJustin RojasveLauren Mooreile yarım saatlik gösteriye ev sahipliği yapacakÇad JamesScrewAttack'ın.

Diğer Broadcast Dub'ları şu şekilde yayınlanacak:  • Rolling Girls cumartesi günleri 12:58'de. 21 Şubat'tan itibaren
  • World Break: Aria of Curse for a Holy Swordsman için Pazar günleri 11:05'te 22 Şubat'tan itibaren
  • Kamisama Öpücüğü2. sezon Pazartesi günleri 13:35'te. 23 Şubat'tan itibaren
  • Mutlak İkili Pazartesi günleri saat 13.00'te. 16 Mart'tan itibaren
  • Yuri Kuma Arashi Pazartesi günleri 13:30'da. 16 Mart'tan itibaren
  • Yona of the Dawn 2. Sezon 17 Mart'tan itibaren Salı günleri saat 10:00'da
  • 22 Mart'tan itibaren Pazar günleri saat 9:30'da Bakire Cadı Maria

Broadcast Dub'ları Funimation abonelerine sunulacak ve DubbleTalk web şovu Funimation'ın web sitesinde yayınlanacak veSeğirmeTELEVİZYON.

Funimation şu anda Japonya'da yayınlanan tüm şovların altyazılı versiyonlarını yayınlıyor.

eğlencebaşlatılanilk iki Broadcast Dub'ı,Psiko-Pass 2veBulutların Altında Gülmek, her iki gösteriyi de Ekim ayında altyazılı olarak yayınladıktan sonra Kasım ayında. Şirket nihai bir İngilizce üretmeyi planlıyordubBroadcast Dub'tan sonra ve her gösterinin ev videosu yayınlanmadan önce.