Funimation, Kamisama Kiss'in İngilizce Dublajını Açıkladı

Funimation, Kamisama Kiss'in İngilizce Dublajını Açıkladı

Şirket, 11 Şubat'ta 1. premium baskı setini yayınlayacak

FUNimation Eğlence ilan edildi Perşembe günü İngiliz dublajı yaklaşmakta olan için rol aldıserbest bırakmakarasındaKamisama Öpücüğütelevizyon anime dizisi. Funimation, seriyi 11 Şubat'ta premium sürüm ve standart sürüm olarak yayınlayacak.

İngilizce dublaj kadrosu ise şöyle:

Nanami Momozono –Tia Ballard
Tomoe -J. Michael Tatum
Kurama –Sean O'Connor
Mizuki -Micah Solusod
Mikage -Joel McDonald
Otohiko –Ian Sinclair
Dış ses -luci hristiyan
Onikiri – Jād Saxton
Kotetsu –Josh Grelle
Himemiko –Monika Riyali
Kotaro –Chris Burnett
naruka -Lydia Mackay
Ejder kral -Robert McCollum
Kamehime – Anastasia Muñoz
Yukiji – Tia Ballard
Megumi –Michelle Rojas
Chie -Apphia Yu
Hangi -Alexis Tipton
Akura-Oh –Brandon PotterBunlara ek olarak,Jerry Mücevherdub yönetiyor veKyle PhillipsADR Mühendisi olarak görev yapmaktadır.

Funimation, seriyi bir 'Goddess Edition Premium Box Set' içinde yayınlıyor. Bu sürüm, Funimation'ın ilk kez bir sürümün premium sürümünü oluşturduğunu gösteriyor. Premium sürüm şunları içerir:

  • Nanami'nin süs saç sopası
  • Bir Tomoe omamori şanslı muska
  • katlanır fan
  • bir çanta
  • yedi kartpostal
  • 13 bölümün tümü bir Blu-ray Disk/DVD birleşik paketinde
  • Video ve sesli bölüm yorumu
  • Fragmanlar, metinsiz açılış ve şarkı söyleme şarkıları

Premium sürüm 129.98 ABD Doları karşılığında perakende satış yapacak. Funimation, premium sürümü yeniden basılmayacak sınırlı sayıda sunacak. Şirket ayrıca, 54,98 ABD Doları'na perakende satış yapacak bir standart sürüm DVD/Blu-ray Disk birleşik paketini piyasaya sürüyor.

Seriuyum sağlar Juliette Suzuki'in orijinal shōjo mangası ve babası ayrıldıktan sonra kendini evsiz bulan Nanami'yi takip ediyor. Kalmasına izin vermeyi teklif eden bir adamın evine gelir - ancak bunun bir Şinto tapınağı olduğunu keşfeder. Adam, statüsünü yeni transfer eden bir tanrıydı ve yokai Nanami'ye.Akitaro Daichi(Meyve sepeti,Kodoça,Şimdi ve Sonra, Burada ve Orada) animeyi yönettiTMS Eğlence(dedektif Conan,acı bakla III).Junko Yamanaka(Dedektif Conan,En Güçlü Öğrenci KenIchi) karakterleri tasarladı.

Suzuki mangayı başlattıHana'dan Yume'ye2008 yılında veHakusenşa17. cildi 20 Ocak'ta Japonya'da yayınlayacak.Medya yayınlanan13. cilt (Kamisama Kiss adı altında) Ağustos ayında Kuzey Amerika'da.

eğlenceakış13 bölümlük dizi geçen yıl yayınlandı ve ardından bu yılın başlarında ev video haklarını ekledi.