Funimation, Keijo'nun İngilizce Dublajını Açıkladı!!!!!!!! Anime

Funimation, Keijo'nun İngilizce Dublajını Açıkladı!!!!!!!! Anime

Amber Lee Connors,felecia melek,Sarah WiedenheftyıldızdubSalı günü prömiyeri

eğlence ilan edildi ingilizdubonun yayını için döküm dub arasındaPeri!!!!!!!!Pazartesi günü televizyon animesi. Dizi, Funimation'ın sonbahar sezonu için SimulDub programının bir parçası ve ilk bölüm Salı günü saat 22: 00'de prömiyer yapacak. EDT.

Oyuncular, altındaADR Direktörü Clifford Papaz, baş yazarMonika Riyali,ADRmühendisWilliam Dewellve karışım mühendisiAdrian Cook, içerir:

  • Amber Lee ConnorsNozomi Kaminashi olarak
  • felecia melekSayaka Miyata olarak
  • Sarah WiedenheftToyoguchi olmayan olarak
  • Alexis TiptonolarakKazanaoba
  • morgan berryYuko Ooshima olarak
  • Kristen McGuireHanabi Kawai olarak
  • Jamie MarchiNagisa Ujibe olarak
  • Şafak M. BennettMiku Kobayakawa olarak

Funimation seriyi şu şekilde açıklıyor:Ke'nin göğüsleri parçalayan, ganimetlerle savaşan dünyasına hoş geldiniz ijo, kızların en değerli varlıklarından başka bir şey olmadan kızlara saldırdığı yer. Eski jimnastikçi Nozomi Kaminashi eve büyük paralar getirmek için sabırsızlanıyor, çünkü kızların birbirlerini yüzen platformlardan indirdiği bu rekabetçi sporda kazananlar para kazanıyor ve kaybedenler ıslanıyor!

Anime, 6 Ekim'de gösterime girdi vegevrek rulodır-diryayın Akışıdizi yayınlandığı gibi.

Hideya Takahashi(Yıldız oyun kurucumüdür,Fafner'dan Çıkışbölüm yönetmeni) animeyi yönetiyorXebec, veTakao Kato(Aşk-Ru'ya,Triyaj Xyönetmen) dizi kompozisyonundan sorumludur.Keiya Nakano(AOKANA: Mavinin Ötesinde Dört Ritim,Atelier Escha & Logy: Alacakaranlık Gökyüzünün Simyacıları) karakter tasarımlarından sorumludur. AiRI açılış tema şarkısı 'DREAMxSCRAMBLE!'ı ve seslendirme sanatçılarını seslendiriyorLynn,M.A.O.,Kaede Hondo, veSaori Ohnishi'Fantas/HIP' bitiş tema şarkısını söylüyorlar.kız arkadaşlar!'

Serinin altı Japon Blu-ray Diski ve DVD ev videosu yayınlarının tümügelmek'tamamen yeni bir bonus anime' ile.