Funimation, Kiss Him, Not Me Anime İçin İngilizce Dublaj Yaptı

Funimation, Kiss Him, Not Me Anime İçin İngilizce Dublaj Yaptı

Jeannie Çekti,İskender Saab,Ryan Pitts,Justin Briner,David Wald, daha fazla yıldız

FUNimation Eğlence meydana çıkarmak ingilizdubonun yayını için döküm dub nın-ninOnu öp, beni değilPazartesi gününde. İngilizce dublajı saat 21.00'de başlayacak. Funimation'ın akış hizmetinde EST.

Tia Ballardolarak hizmet ediyorADR Direktörüve dub komut dosyasını yazmak.Nicholas HernandezbuADRmühendis veGino Palenciakarışım mühendisidir. Oyuncular şunları içerir:

  • Jeannie ÇektiKae Serinuma olarak
  • İskender SaabYusuke Igarashi olarak
  • Ryan PittsNozomu Nanashima olarak
  • Justin BrinerHayato Shinomiya olarak
  • David WaldAsuma Mutsumi olarak
  • Whitney RodgersolarakdörtNakano
  • Cris GeorgeTakuro Serinuma olarak

Anime perşembe günü Japonya'da gösterime girdi.gevrek rulodır-diryayın AkışıJaponya'da yayınlanan dizi.Crunchyrollserbest bırakmakmanganın Kuzey Amerika'daki bölümleriKodanşaonları Japonya'da yayınlar ve hikayeyi şöyle anlatır:

Kae Serinuma ' diyeceğiniz şeydirfujoshi.' Erkeklerin birbirleriyle anlaştığını gördüğünde, çılgın fantezilere dalmayı sever! Bir gün en sevdiği anime karakteri ölür ve yaşadığı şok bir ton kilo vermesine neden olur. Sonra okuldaki dört seksi adam ona çıkma teklif ediyor ama bu onun için hiç heyecan verici değil - onların birbirleriyle çıktığını görmeyi tercih ediyor!

Hiroshi Ishiodori(şeftali kız,Silahşör Kız: Tiyatro) animeyi yönetiyorbeyin tabanı.Michiko Yokote(Shirobako,Yamada-kun ve Yedi Cadılar,Dagashi Kashi) seri kompozisyondan sorumludur.Kazuhiko Tamura(Gunparade Orkestrası,Kimi ga Nozomu Eien ~Gelecek Sezon~,Kyokai hayır Rinne) animasyon için karakterleri tasarlıyor.ben Ōsawa(Aslında ben…,Hemşire Cadı Komugi R) baş animasyon yönetmenidir.