Funimation Lisansları 4 Daha Dedektif Conan Filmi (Güncellendi)

Funimation Lisansları 4 Daha Dedektif Conan Filmi (Güncellendi)

Yüzyılın Son Büyücüsü,Gözlerinde Yakalanan,Cennete Geri Sayım,Baker Sokağının Hayaleti

Kuzey Amerika anime distribütörüeğlencedır-dirduyurudeOtakonBugün Baltimore'da dördü lisanslı olduğu kongresiTMS Eğlence'sdedektif Conanfilmler. Filmler şunlardır:Dedektif Conan: Yüzyılın Son Büyücüsü(1999),Dedektif Conan: Gözlerinde Yakalandı(2000),Dedektif Conan: Cennete Geri Sayım(2001), veDedektif Conan: Baker Sokağının Hayaleti(2002). Dört filmin tamamı ana karaktere dayanmaktadır.Gosho AoyamaDedektif Conan mangası - yedi yaşındaki bir çocuğun vücuduna hapsolmuş dahi bir dedektif.

Funimation, filmleri bu kış ayrı ayrı yayınlamaya başlayacak.MedyaMangayı Case Closed adıyla Kuzey Amerika'da piyasaya sürüyor. Funimation, Detective Conan'ın animasyon televizyon versiyonunu Case Closed adı altında yayınlıyor ve ilk iki Detective Conan filmini lisansladı:Vaka Kapandı Film: Zaman Bombalı Gökdelen(1997) veKapatılan Vaka: On Dördüncü Hedef(1998).

Resim © Gosho Aoyama/Shogakukan • Yomiuri-TV •EVRENSEL MÜZİK•Sho-Pro•O• TMSGüncelleme: Vaka Kapanış: Ondördüncü Hedef hakkında daha fazla arka plan bilgisi eklendi ve düzeltildi. Teşekkürler, doubleO7.