Funimation Lisansları Dragon Ball Super, Plans English Dub

Funimation Lisansları Dragon Ball Super, Plans English Dub

Altyazılı bölümler şurada yayınlanmaya başlar:FunimationŞimdi

FUNimation Eğlenceile çok yıllı bir anlaşma imzaladığını duyurdu.Ayak AnimasyonulisanslamakDragon Ball SüperAmerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da. Lisans, akış, dijital indirme, ev videosu dağıtımı, yayın fırsatları ve mağazacılığı kapsar. Üretim İngilizce olarak başlayacakdub, ve Funimation daha sonraki bir tarihte yayın ve yayın ayrıntılarını açıklayacak.

FunimationNow yayın hizmeti, 1-10 ve 47-64. bölümleri İngilizce altyazılı olarak ekledi veeşzamanlı yayın65. bölümü ile 5 Kasım Cuma akşamı 21:30'da başlayacak olan dizi. EDT. 11-46. bölümler, altyazı tamamlandığında yayınlanacaktır.

gevrek rulo,Daisuki, veAnimeLabbaşlamaksimulcasting22 Ekim'de çeşitli bölgelerdeki diziler Future Trunks arkını (47-63. bölümler) yayınlayarak ve haftada 10 bölüm hızında bölümleri geri eklemeye başladı. FunimationNow'da yayınlanan bölümler şu anda Crunchyroll, Daisuki ve AnimeLab'da bulunanlarla aynıdır.Dragon Ball Süperprömiyeri yapıldıTemmuz 2015'te Japonya'daFuji TVve diğer kanallar.Toonami Şeyvardıilan edildigeçen Kasım ayında Dragon Ball Super'in Güneydoğu Asya ve Hindistan'daki 'İngilizce dünya prömiyerini' 2016 ortalarında göstereceğini, ancak Toonami Asia'nın resmi Twitter hesabırapor edildiAğustos ayı itibariyle yeni bir bilgi yok. Ayak Animasyonuilan edildigeçen ay anime sonbahar ve kış arasında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da yayınlanmaya başlayacak.