Funimation, My Hero Academia 3. Sezon Bölümlerini Japonya ile Eşzamanlı Olarak Adlandırılan İlk 6. Bölüm Prömiyerini Yapacak

Funimation, My Hero Academia 3. Sezon Bölümlerini Japonya ile Eşzamanlı Olarak Adlandırılan İlk 6. Bölüm Prömiyerini Yapacak

altyazılıeşzamanlı yayınonaylandıgevrek rulo,hulu

FUNimation Eğlence ilan edildi Pazartesi günü İngilizce prömiyerini yapacakdubnın-ninKahraman Akademim'in üçüncü sezonu 7 Nisan'da, aynı gün dizi Japonya'da ve İngilizce altyazılı olarak prömiyer yapacak.gevrek rulovehulu. Serinin ilk altı bölümü eş zamanlı dublajlı olarak yayınlanacak.

Şirket, dublajlı bir fragman yayınlamaya başladı.

Dublajlı diziler Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Yeni Zelanda ve Avustralya'da FunimationNow'da satışa sunulacak.İkinci sezonun yayınlanmasından önce, Funimation ikinci sezonun ilk altı bölümünün İngilizce dublajı için aynı anda yayınlandığını duyurdu. Şirket nihayetinde devam etti 14 bölüm için hız.

Üçüncü sezon, yönetmen de dahil olmak üzere aynı kadroya sahip olacak.Kenji NagazakideKEMİKLER, senaristYousuke Kuroda, karakter tasarımcısıYoshihiko Umakoshi(yardımıylaHitomi Odashima) ve besteciYuuki Hayashi. Yeni sezon, orman okulu gezisi arkını kapsayacakKohei Horikoshiorijinal mangasıdır.baston(uçan cadı,Gümüş kaşık) yeni bitiş tema şarkısını seslendirecek.

Yaklaşan bir animefilm, başlıklıMy Hero Academia FİLM, bu yaz prömiyer yapacak. Film, belirli bir karakterin daha önce ortaya çıkmamış geçmişini gösterecek ve ayrıca A Sınıfı karakterleri de içerecek.

Animenin 13 bölümlük ilk sezonu Nisan 2016'da, ikinci 25 bölümlük seri ise Nisan 2017'de yayınlandı. Manga ayrıca bir spinoff manga serisine ve çeşitli video oyunlarına ilham verdi.Bandai Namco EğlenceMy Hero Academia: One's Justice'i piyasaya sürecek oyun için Japonya'daOyun istasyonu4 veNintendoBu yıl geçiş yapın. Bandai Namco Entertainment Europe olacakserbest bırakmakBu yıl PS4, Switch, Xbox One ve PC için oyun.

Horikoshi, süper kahraman manga serisini başlattı. Haftalık Shonen Atlayışı Temmuz 2014'te veŞueisha17. cildi 2 Şubat'ta yayınladı Shueisha, 18. cildi 4 Nisan'da yayınlayacak.sahip olmak13 milyondan fazla basılmıştır. Manganın 13. ve 14. derlenmiş kitap ciltlerinin her ikisi de orijinal bir anime içeriyordu.Medyadır-diryayıncılıkmanga dijital olarak kendi Haftalık Shonen Atlayışı dergi ve basılı.


Bu makalenin devamı var:My Hero Academia 3. Sezon 25 Bölümle Listelendi(2018-03-06 16:30)