Funimation Sansürsüz Strike Witches Bölümlerini Yayınlıyor

Funimation Sansürsüz Strike Witches Bölümlerini Yayınlıyor

Bölüm 3, 4, orijinal olarak 2008'de düzenlenmiş çıplaklık ile yayınlandı ve yayınlandı

Kuzey Amerika anime distribütörüeğlencebaşlamakyayın Akışısansürsüz versiyonucadıları vur3. ve 4. bölümler bu hafta sonu. Bu anime bölümleri, Japoncaları sırasında yayınlanmayan çıplaklık içeriyordu.prömiyerTemmuz 2008'de. Funimation, izleyicilerin olgun materyalleri yayınlamadan önce yaşlarını girmelerini gerektirir. Şirket, seriyi 2010 yılının başlarında DVD formatında yayınlamayı planlıyor.

Ne zamanBOST TV,gevrek rulo, veYoutubeweb sitelerieşzamanlıbu bölümler dünya çapında, Japon televizyonunda yayınlanan aynı sansürlü versiyonu yayınladılar. Sansürsüz versiyonu sonunda Japonya'da DVD'de yayınlandı. Strike Witches animesi,Humikane Shimada, bir illüstratörmekanik- vücutları gerçek hayattaki ve hayali makine ve silahlarla birleştirilen kızlar.

Ayrı bir gelişmede, dizinin ilk bölümüToaru Kagaku Raylı Tabancasızanime serisi bir duş sahnesi içeriyordukoştugeçen hafta Japonya genelinde birkaç farklı versiyonda. Bazı istasyonlar, duş sahnesi sırasında karakterlerin vücutlarını gizlemek için sahneyi eklenen 'buhar' ile gösterdi - bazı istasyonlar daha fazla buhar gösteriyor ve diğerleri daha az buhar kullanıyor veya hiç buhar kullanmıyor. anime uyum sağlarMotoi FuyukawaToaru Kagaku no Railgun (Belli bir bilimsel raylı tüfek) kendisi de bir yan ürün olan mangaKazuma Kamachi's Toaru Majutsu No Index (Belirli Bir Sihirli İndeks) hafif romanlar. Geçmişteki diğer televizyon anime dizileri, her yerel istasyona göre değişen düzenleme seviyeleriyle gösterildi.[aracılığıyla Neb'ler , Kyomo Yarareyaku ]

Resim © 2007 501. Müşterek Savaşçı Kanadı