Funimation Seraph of the End English Dub Cast'i Duyurdu

Funimation Seraph of the End English Dub Cast'i Duyurdu

Micah Solusod,Justin BrinerYuichiro, Mikaela olarak yıldız

FUNimation Eğlenceİngilizce Yayını için oyuncu kadrosunu açıkladıDublajnın-ninSonun Seraph'ı: Vampir SaltanatıÇarşamba günü. Oyuncular, altındaADR Direktörü Jerry Mücevherve asistanADRhavacıJosh Grelle, içerir:

  • Micah SolusodYuichiro olarak
  • Justin BrinerMikaela olarak
  • Eric ValeFerid olarak
  • Dave TroskoGüren olarak
  • Chris BurnettYoichi olarak
  • felecia melekÇinli olarak
  • Seth MagillYamanaka olarak

Stephen Hoffbaş mühendis olarak görev yapacak veGregory TaylorADR mühendis yardımcısı olarak.

English Broadcast Dub, Çarşamba günü 20:30'da prömiyer yapacak. EDT, Funimation'ın 'Dubble Talk' akış bloğunun bir parçası olarak. Blok ayrıca Broadcast Dub'ı yayınlamaya devam edecek.Suikast Sınıfıakşam 8:00'de EDT ve ekleKan Ablukası Cephesisaat 9:00'da EDT. eğlenceşu anda yayın AkışıJaponya'da yayınlanan üç şovun tamamı İngilizce altyazılı.Romancı tarafından orijinal mangaTakaya Kagami(Efsanevi Kahramanların Efsanesi,Karanlık Bir Tavşanın Yedi Canı Vardır), manga yaratıcısıDaisuke Furuyave manga sanatçısıYamato YamamotoBilinmeyen bir virüsün çocuklar hariç tüm insan nüfusunu öldürdüğü bir dünyada geçiyor. Bu çocuklar daha sonra vampirler tarafından köleleştirildi. Manga, tüm vampirleri öldürecek kadar güçlü olmayı hayal eden bir insan olan Yūichirō Hyakuya'ya odaklanıyor.

Hiroyuki Sawano(Aldnoah.Zero,Titan'a Saldırı,Mavi şeytan,Mobil Takım Gundam UC,Sengoku Basara - Samuray Kralları,Yedi ölümcül günah) ile müziği üretiyor ve birlikte besteliyor.Takafumi Wada,Asami Tachibana, veMegumi Shiraishi. Sawano ayrıca açılış ve bitiş temalarını da üretecek. SawanoHiroyuki[nZk]'nin açılış teması:Kimya'X.U.' olarak adlandırılacak ve SawanoHiroyuki[nZk]:Yosh'un kapanış temasının adı 'scaPEGoat' olacak. Her iki tema da 20 Mayıs'ta bir CD'de gönderilecek.

Daisuke Tokudodiziyi senaryolardan yönetiyorHiroşi Seko.Satoshi Kadowakikarakter tasarımlarını uyarlıyor.Akıllı Stüdyodiziyi canlandırıyor.

anime olacakkoşmakikiye bölünmüş sınıflar (yılın çeyreği) bu yıl her biri 12 bölüm: Nisan'dan Haziran'a ve ardından Ekim'den Aralık'a.


takibiFunimation Streams Seraph of the End English Broadcast Dub Klip