Funimation, Shaw Brothers'ın Canlı Aksiyon Filmlerini Ekliyor (Güncellendi)

Funimation, Shaw Brothers'ın Canlı Aksiyon Filmlerini Ekliyor (Güncellendi)

Etkili dövüş sanatları filmlerinin prolific Hong Kong stüdyosu;FMAiPhone uygulaması yayınlandı

Kuzey Amerika video dağıtıcısıeğlencesahip olmakilan edildiPazartesi günü olacak serbest bırakmak DVD'de Shaw Brothers Studios'tan 15 canlı aksiyon filmi. Hong Kong'daki aile tarafından işletilen yapım evi, 1960'lar, 1970'ler ve 1980'lerde çoğunlukla dövüş sanatlarından oluşan bin film çekmesiyle tanınır.

Funimation'ın dijital restorasyonla piyasaya sürdüğü Shaw Brothers filmleri arasında 16 Mart'ta 14 Amazon ve Shaolin Hand Lock yer alıyor. Bu filmlerin daha önce dağıtımcı BCI tarafından BCI'ın kurumsal ana şirketinden önce yayınlanması planlanıyordu.Navarre Şirketi kapamakgeçen yıl düştü. (Navarre ayrıca Funimation'ın da sahibidir.) Funimation'ın bu Shaw Brothers filmlerini yakında piyasaya sürmesi ilk kayıt edilmiş çevrimiçi Kung Fu Sinema Forumlarında.

Funimation ayrıca Sword of Swords, The Duel, The Lady Hermit, Invincible Shaolin, Soul of the Sword, Life Gamble, Shaolin Rescuers, Shaolin Prince, Bastard Swordsman, Opium ve The Kung Fu Master, The Supreme Swordsman, Return of Bastard Swordsman'ı da yayınlayacak. , ve Hong Kong Godfather 2010 ve 2011'de.Shaw Brothers filmleri Asya'nın geri kalanında, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Avrupa'da sinema üzerinde kalıcı etkiler bıraktı. MüdürQuentin Tarantinobaşlayarak stüdyoya saygılarını sundular.Bill i öldürCilt Stüdyonun Shaw Scope logosuna sahip 1 film.

Funimation ayrıcailan edildiJapon geliştirici Appliya ile ortak olarak iPhone uygulamalarını temel alanMetal Simyacı,Shin-chan,afro samuray, ve diğer anime başlıkları. İlk başlık, Fullmetal Alchemist: State Alchemy Exam adlı 131 soruluk bir bilgi yarışması programı,Elma iTunes' iPhone ve iPod Touch mobil cihazlar için App Store.

Güncelleme: Daha fazla arka plan bilgisi ve fragman eklendi.