Funimation, Shin Godzilla Lisansı İçin Ayrıntıları ve Bölgeleri Açıkladı

Funimation, Shin Godzilla Lisansı İçin Ayrıntıları ve Bölgeleri Açıkladı

Şirketin lisansı Kuzey, Orta, Güney Amerika ve Karayipleri kapsar

FUNimation Eğlence ilan edildi onun için Cuma günü daha fazla ayrıntı lisans nın-ninOGodzilla: Diriliş (Shin Godzilla) film. Şirket tiyatro, ev eğlencesi,talep üzerine video, ve filmin yayın hakları ve lisansı Kuzey Amerika, Orta Amerika, Güney Amerika ve Karayipler'i kapsar. Funimation, filmi 2016 yılının sonlarında sinemalarda yayınlamayı planlıyor.

Film 29 Temmuz'da Japonya'da vizyona girecek ve IMAX, MX4D ve 4DX gösterimleri olacak. Film, TOHO'nun 29. Godzilla filmidir.

EvangelionmüdürHideaki Annove canlı aksiyonTitan'a Saldırıfilm yönetmeniShinji Higuchivardırişbirliğifilmde. Anno baş yönetmen ve yazar olarak görev yaparken, Higuchi yeni filmi yönetiyor ve aynı zamanda görsel efektler yönetmeni olarak görev yapıyor.Mahiro Maeda(Mad Max: Öfke Yolu,animasyon,Evangelion: 3.0 Yeniden Yapamazsınız (Yapamazsınız)'Kyoshinhei Tokyo ve Arawaru') görüntü tasarımları üzerinde çalıştı veTakayuki Takeya(Kamen Rider Drive, live-action Attack on Titan), Maeda ve Anno'nun konseptlerine dayanan karakter tasarımları üzerinde çalıştı.
takibi Funimation, TOHO'nun 2016 Shin Godzilla Filmi İçin Lisans Verdi