Funimation Tek Parça Simulcast'i İptal Etti (Güncelleme 2)

Funimation Tek Parça Simulcast'i İptal Etti (Güncelleme 2)

Ayrıca kaldırıldıhuluveJoostweb siteleri

Kuzey Amerika anime distribütörü Funimation, sızıntıyla ilgili yeni bir açıklama yaptı.Bir parça403. bölüm:

Anime hayranlarının bildiği gibi,FUNimation EğlenceveAyak Animasyonuilk çevrimiçi için planlamıştıeşzamanlı yayın'One Piece' dizisinin bu akşam 21:00'de, Japonya'daki galasından sadece bir saat sonraFuji Televizyonu. Ne yazık ki, son 24 saat içinde katı güvenlik standartları uygulamamıza rağmen FUNimation sunucularının güvenliğinin ihlal edildiğini belirledik. Bilinmeyen bir kişi 403. bölüme çevrimiçi olarak erişip yayınladı ve bu yasa dışı eylemin doğrudan bir sonucu olarak, tüm ABD ve Kanada hayranları yakın gelecekte bu harika anime serisine erişimden mahrum bırakılacak. Fail(ler)i kanunun izin verdiği ölçüde bulmak ve kovuşturmak için her türlü çabayı göstereceğiz ve bu en ciddi meseleyle ilgili güncellemeleri sağlayacağız.
Funimation ayrıca, web sitesindeki - One Piece'in teknik sorunlar nedeniyle mevcut olmadığını daha az açıkça belirten - orijinal ifadeyi yukarıdaki ifadeyle değiştirdi.

Şu anda One Piece eşzamanlı yayınının başlayıp başlamayacağına veya ne zaman başlayacağına dair daha fazla bilgi yok.

Güncelleme: One Piece de kaldırıldı hulu ( Google Önbelleği) .huluJaponca yayından yedi gün sonra altyazılı One Piece bölümleri sunacak şekilde ayarlandı (Funimation'ın eşzamanlı yayını yalnızca 1 saat ertelenecekti). Hulu, One Piece'i Funimation'dan değil Toei'den almıştı.Güncelleme 2: One Piece de kaldırıldı Joost ( önbelleğe alınmış ). RağmenJoostOne Piece sayfasını kaldırmadı, bölümler kaldırıldı ve 'Üzgünüz, bu kanal ülkenizde mevcut değil' mesajıyla değiştirildi.


takibiOne Piece'in En Yeni Bölümü Japonya'da Çıkış Yapılmadan Önce Sızdı (Güncellendi)