Funimation, TOHO'nun 2016 Shin Godzilla Filmi İçin Lisans Verdi

Funimation, TOHO'nun 2016 Shin Godzilla Filmi İçin Lisans Verdi

eğlencebu yıl sinemalarda gösterime girecek

FUNimation Eğlence ilan edildi Perşembe günü San Diego'daki Comic Con International'da TOHO'nun Godzilla: Resurgence (Shin Godzilla) film. Funimation, filmi 2016 yılının sonlarında sinemalarda yayınlamayı planlıyor.

Film 29 Temmuz'da Japonya'da vizyona girecek ve IMAX, MX4D ve 4DX gösterimleri olacak.

Film, TOHO'nun 29. Godzilla filmidir.EvangelionmüdürHideaki Annove canlı aksiyonTitan'a Saldırıfilm yönetmeniShinji Higuchivardırişbirliğifilmde. Anno baş yönetmen ve yazar olarak görev yaparken, Higuchi yeni filmi yönetiyor ve aynı zamanda görsel efektler yönetmeni olarak görev yapıyor.Mahiro Maeda(Mad Max: Öfke Yolu,animasyon,Evangelion: 3.0 Yeniden Yapamazsınız (Yapamazsınız)'Kyōshinhei Tokyo ve Arawaru') görüntü tasarımları üzerinde çalıştı veTakayuki Takeya(Kamen Rider Drive, live-action Attack on Titan), Maeda ve Anno'nun konseptlerine dayanan karakter tasarımları üzerinde çalıştı.Filmin ana kadrosu şunları içerir:

Hiroki Hasegawa(canlı aksiyon Attack on Titan filmlerinin Shikishima, canlı aksiyonPrenses Denizanası'Shū Koibuchi, yukarıdaki fotoğraflarda merkezde görülüyor) Godzilla modern Japonya'ya saldırdığında hükümetle bağlantılı bir kişiyi oynuyor.Yutaka Takenouchi(Hoshi no Kinka, Calmi Cuori Appassionati, Nagareboshi, solda) hükümetle bağlantılı başka bir kişiyi oynuyor veSatomi Ishihara(Titan'ın Hans/Hanji'sine canlı aksiyon Saldırısı,Pokémon the Movie: Black - Victini ve ReshiramKarita, sağda) bir Amerikan ajanını oynuyor.

Yapımcıakihiro yamauchi(Kandırmak,Denşa Otoko,Baküman.) filmin Japonca adı Shin Gojira veya Shin Godzilla'nın, filmin bir 'canlanma' veya 'yeniden doğuş' olmadığını ifade ettiğini açıkladı. 'Yeni Godzilla' olarak tercüme edilebilirken, aynı zamanda 'Gerçek Godzilla', 'Tanrı Godzilla' ve diğer çağrışımlar anlamına da gelebilir. Baş yönetmen Anno, başlığı çeşitli olası anlamları içerecek şekilde icat etti.

Prodüksiyona yakın bir Sankei Sports kaynağına göre, hikaye esas olarak modern Japonya'da geçiyor ve Amerika da dahil. 118,5 metrede (yaklaşık 388,8 fit), yeni Godzilla, Gareth Edwards ve Legendary Pictures'ın 2014 Hollywood filmindeki 108 metrelik (355 fitlik) enkarnasyonun üzerinde yükselen, şimdiye kadarki en uzun olanı olacak.film.

Higuchi, bunun şimdiye kadarki en korkunç Godzilla olacağına söz verdi ve 9/11, 11 Mart tsunamisi ve müteakip Fukushima nükleer krizinin dünyayı masumiyetinden yoksun bırakması gibi gerçek dünyanın dehşetlerinden alıntı yaptı. Film, minyatürler arasında hareket eden aktörlerin bir melezini kullanacak (ilk dönemin temel unsurlarından biri). Godzilla filmler), bilgisayar grafikleri ve özel efektler.

Resimler © 2016Toho Co., LTD.Tüm hakları Saklıdır.


Bu makalenin devamı var: Funimation, Shin Godzilla Lisansı İçin Ayrıntıları ve Bölgeleri Açıkladı (2016-07-22 22:32)