Funimation, Yona of the Dawn English Dub Cast'i Duyurdu

Funimation, Yona of the Dawn English Dub Cast'i Duyurdu

Monika Riyali,Christopher R. Şabat,Micah Solusodsezon 2 dub yıldızı

FUNimation Eğlence ilan edildi ingilizdubŞafağın Yona Broadcast Dub'ı için oyuncu kadrosu (Akatsuki hayır Yona) Perşembe günü. Oyuncular, altındaADR Direktörü Colleen Klinkensakalve ADR Direktör YardımcısıClifford Papaz, içerir:

  • Monika RiyaliYona olarak
  • Christopher R. ŞabatHak olarak
  • Ian Sinclairben Gija'yım
  • Yun olarak Clifford Chapin
  • Eric ValeSinha
  • Micah SolusodSu-Won olarak

Alyssa Galindoolarak hizmet ediyorADRmühendis,Maiko Hoşinoçeviri yapıyor ve Monica Rial senaryoyu yazıyor.

İngilizce dublaj olacak prömiyer 17 Mart Salı saat 11:00 EST. Dublaj ikinci sezonla başlayacak, ancak Funimation ilk sezonu da dublajlıyor ve daha sonra yayınlamayı planlıyor.Dizi Ocak ayında prömiyerini yaptı veikisi birden gevrek rulove Funimationyayın Akışıİngilizce altyazılı olarak yayınlanan dizi. Funimation'ın akışı bir hafta geride.

Şirket için Broadcast Dub'ları başlatıyorölüm geçit töreni,Tokyo Ghoul √A,yuvarlanan kızlar,World Break: Kutsal Bir Kılıç Ustası için Lanet Aryası,Kamisama Öpücüğü 2,Mutlak İkili,Yuri ve Arashi, Şafağın Yona'sı veBakire Cadı Maria.

eğlencebaşlatılanilk iki Broadcast Dub'ı,Psiko-Pass 2veBulutların Altında Gülmek, her iki gösteriyi de Ekim ayında altyazılı olarak yayınladıktan sonra Kasım ayında. Şirket, Broadcast Dub'tan sonra ve her gösterinin ev videosu yayınlanmadan önce son bir İngilizce dublaj yapmayı planlıyor.