Gainax'ın Princess Maker Sim'i Telefon Uygulaması Olarak Geri Dönüyor

Gainax'ın Princess Maker Sim'i Telefon Uygulaması Olarak Geri Dönüyor

Mgame versiyonunda özelleştirilebilir 3D karakterler, zindan keşfi, 'hasat festivali'

Çevrimiçi oyun geliştiricisi Mgame, Pazartesi günü Android ve iOS cihazlar için bir Princess Maker oyunu geliştirdiğini duyurdu. Mgame açıldı İnternet sitesi ve ayrıca oyunun bazı özelliklerini önizleyen bir video yayınlamaya başladı.

Oyunda oyuncular, yetim bir kızı evlat edinen ve onu 10 yaşından 18 yaşına kadar büyüten bir baba rolünü üstleniyorlar. Oyunda 100'den fazla çeşit son bulunuyor.

Oyuncular, çok sayıda aksesuarla 3D karakterlerinin görünümünü ve kıyafetlerini özelleştirebilecek ve ayrıca karakterlerinin odasının içini özelleştirebilecekler. Oyun ayrıca zindan keşfi ve bir savaş sistemine sahip olacak. Oyunda karakterlerin rakipleriyle dövüş, sanat, yemek pişirme ve dans partileri gibi çeşitli etkinliklerde rekabet edebilecekleri bir 'hasat festivali' etkinliği olacak. Bir dizi karakteri olan uşak Cube da oyunda yer alacak.Oyun ücretsiz olacak, ancak oyuncular oyun içi öğeler satın alabilirler. Oyun şu anda ön kayıt kabul ediyor. Oyuna ön kayıt yaptıran oyuncular, oyun içi 'Rob Boots' sosyal perisini ücretsiz olarak alacaklar.

kazanç'sTakami Akaitasarladı, tasarladı ve yönetti.franchise' daki ilk oyunlar arasında yer aldı.bishojosimülasyon' türü. Gainax, orijinal Princess Maker oyununu 1991 yılında MSX platformunda yayınladı. Gainax, Princess Maker 5'i 2007'de PC'de ve 2008'de PS2 ve PSP'de piyasaya sürdü.Minyon Prenses Yucie 2002'de manga ve 26 bölümlük TV animesi.

[Aracılığıyla Hachima Kiko ]