Galileo Galilei Live Action için 'Aoi Shiori' Şarkısı Sunuyor anohana

Galileo Galilei Live Action için 'Aoi Shiori' Şarkısı Sunuyor anohana

Şarkı ayrıca orijinal 2011 TV animesi için açılış teması olarak hizmet etti.

Canlı aksiyon televizyonunun personeli özel arasındaanohana: O Gün Gördüğümüz Çiçekanime Perşembe günü, grubunGalileo Galilei's (Mobil Takım Gundam YAŞ,Taifu Noruda), şovun açılış tema şarkısı olarak 'Aoi Shiori' (Blue Bookmark) adlı şarkıya katkıda bulunacak. Aynı şarkı orijinal 2011 animesinin açılış şarkısı olarak da kullanıldı.

Müzik grubusessiz siren ilan edildi 1 Temmuz'da şovun tema şarkısı olarak ZONE'nin 2001'deki hit şarkısı 'secret base ~Kimi ga Kuretamono~'nun bir cover'ını yapacaklar. Anime, bitiş teması olarak animenin seslendirme kadrosu tarafından aynı şarkının bir kapağını kullandı.

Orijinal Bahar 2011 televizyon animesitakip ettiBeş yıl önceki bir trajedi nedeniyle ayrı düştükten sonra lisede yeniden bağlantı kurmaya çalışan birkaç çocukluk arkadaşı. Bir mangaya ve bir 2013 filmine ilham verdidevam filmi.

Masaki Nishiura(Denşa Otoko) projeyi yönetiyor, senaryolar üzerinde çalışıyorYoshihiro Izumi(Rakam 1/2,Ölüm notucanlı aksiyon draması).Yuta Kano(Bir parça) planlama ile kredilendirilir veSumi Asano(Sazae-sanlive-action özel) yapımcı olarak kabul edilir.

Canlı aksiyon özelinde şu isimler yer alacak:

21 yaşındaYuta Takahata(Ebedi Sıfır) Tetsudō 'Poppo' Hisakawa olarak

18 yaşındaAiri Matsui(canlı aksiyonYamada-kun ve Yedi Cadılar, 2014'lerGTO,cehennem öğretmen nube) Naruko 'Anaru' Anjo olarak

18 yaşındaNijiro Murakami(Takashi Miike'sTanrıların İstediği Gibi, Still the Water) Jinta 'Jintan' Yadomi olarak

14 yaşındaMinami Hamabe(canlı aksiyonAs Avukat) Meiko 'Menma' Honma olarak

20 yaşındaHaziran Shison(ReşaSentaiToQger), Atsumu 'Yukiatsu' Matsuyuki olarak

17 yaşındaki Marie Ītoyo (S -Saigo no Keikan-,Nobunaga Konseri) Chiriko 'Tsuruko' Tsurumi olarak

Kaynak: animasyon.tv