Gargantia Novel Sequel'in Hikaye Anahattı, Tasarımlar Yayınlandı

Gargantia Novel Sequel'in Hikaye Anahattı, Tasarımlar Yayınlandı

18 yaşındaki Ledo ve planlanan 2. sezonun kahramanı, kadın kahramanı,mekaniktasarım pürüzlerinde gösterilen

için resmi blogYeşil Gezegendeki Gargantiaanime gönderildi yaklaşan romandan Ledo için kaba hikaye anahattı ve karakter tasarımıdevam filmi. Kaba tasarım, önceki orijinal video anime'den iki yıl sonra Ledo'yu tasvir ediyor (BU) projesi, 18 yaşında iken:

Web sitesi hikayeyi anlatıyor:

Geçimini Liberistan kara ülkesinin okyanuslarında balina-kalamar kovalayarak sağlayan bir çocuk olan Russell, suyun derinliklerinde Liv adında garip bir varlıkla tanışır. Yunboro üzerindeki kontrolü büyük ölçüde artırmak için Liv'in gücünü kullanan Russel, güvenli bir ülkede hayatta başarılı olmaya kararlıdır.

Öte yandan muhalif ulus Augustonia'nın kabine bakanının kızı Sukaya, çabalarının meyve vermediği günlerin yorgunluğunu atmıştı. Ancak, insansı robot Ignite uyandığında ve onu pilot olarak seçtiğinde durumu değişir.Toprak için umudu olan bir oğlan ve özgürlük arayan bir kız. Ve böylece, dev gemi Gargantia'nın seyahat ettiği çeşitli topraklarda yeni bir hikaye hareket etmeye başlar.

Yeni devam filmi, personelin 'çeşitli koşullar' nedeniyle üretemediği planlanan ikinci anime sezonu için senaryoya dayanıyor.Bandai Görseltanıtım yapımcısıYuji Hirookadevam filminin anahtar kelimesinin 'kara' olduğunu ve bunun Ledo'nun hikayesinin sonu olacağını ekledi.

Akiba Blog web sitesi de gönderildi Planlanan ikinci sezonun kahramanı Russell için tasarım pürüzleri, parlak, sınırsız bir çocuk:

Kahraman, askeri üniformalı gümüş saçlı bir kız olan Sukaya'dır:

Sukaya insansı pilotlarmekanikTutuşturmak:

Suisei no Garugantia ~Haruka, Kaikō no Tenchi~ Jō (Gargantia on the Verdurous Planet: The Distant, Accidentally Discovered World Part I) roman cildi 29 Ağustos'ta piyasaya çıkacak.Daishiro TanimuraHem orijinal televizyon anime dizisi hem de OVA için senaryolar üzerinde çalışan, romanın devamını yazdı. Animenin orijinal karakter tasarımcısıhanaharu narukoayrıca devam filmi için karakter tasarımları ve illüstrasyonları üzerinde çalıştı veMakoto Ishiwata(nitro artı) mekanik tasarımlar için geri döndü. anime yönetmeniKazuya Murataile işbirliği yaparak projeyi yönetti.Gargantia, Verdurous Gezegen Üretim Komitesinde.