GARNiDELiA Duo, Kill La Kill Anime'nin Yeni Açılışını Gerçekleştirecek

GARNiDELiA Duo, Kill La Kill Anime'nin Yeni Açılışını Gerçekleştirecek

Vokalist Maria, besteciBana aitaltında çıkış yapmakSony2014'ün başlarında Music'in DefSTAR'ı

GARNİDELIA, kadın vokalist Maria ve bestecinin oluşturduğu ikiliBana ait, dır-dir katkı yeni açılış teması olarak şarkıları 'belirsiz' şarkı içinöldür la öldürtelevizyon animesi. Şarkı, ikilinin büyük bir etiket altındaki ilk çıkışı olarak gelecek yılın başlarında piyasaya sürülecek.Sony Müzik EğlenceDefSTAR.

Maria, video paylaşım sitelerinde yaptığı vokal ve dans çalışmalarıyla ün kazandı (ve iki milyon kez izlendi) ve Jin (Shizen no Teki-P) ve diğer sanatçılar için canlı konserlerde konuk vokalist olarak görev yaptı. Toku, bu tür sanatçılar için yaptığı aranjman ve ses üreten çalışmaları ile tanınır.LİSA,Angela Aki, veAntik Kafe. 'SPiCa' şarkısı tek başına 1 milyondan fazla hit aldı ve şarkı kataloğu toplu olarak 10 milyon hit aldı.

İkili 2010 yılında tanışmış veDonmakGARNiDELiA'yı kurmadan önce animenin tema şarkısı 'Color'. (Ad, Le Palais Garnier de Maria veya 'Maria'nınOpera' ve Toku'nun doğduğu yıl keşfedilen Uranüs'ün uydusu Cordelia.) 2012'de zaten yurtdışında performans sergilediler.savaş eylemianimeKill la Kill, birkaç yapım ekibini yeniden bir araya getiriyor.Gürren Lagann: müdürHiroyuki Imaishi, dizi senaryo süpervizörü/yazarKazuki Nakashima, karakter tasarımcısıSuşi(Gurren Lagann'da ana animatör/animasyon yönetmeni) ve animasyonStüdyo Tetikleyici(kurucu ortakçeşitli şekillerde Gurren Lagannpersonel).

Hikaye, öğrenci konseyi başkanı Satsuki Kiryūin'in (seslendirildiileRyoka Yuzuki) zorla kurallar. Dev bir Basami makas kılıcını kuşanan gezici transfer öğrencisi Ryūko Matoi (Ami Koshimizu) kampüste kargaşaya neden olur. Ryūko, babasının ölümüne neden olan gizemli figürü arar.

Amerika Aniplex lisanslıev videosunda yayınlanacak dizi ve şirketyayın Akışıüzerindeki diziAniplex Kanalı,gevrek rulo,Daisuki, vehuluJaponya'da yayınlandıktan saatler sonra.

Kaynak: Kule Kayıtları

Resim © Tetik, Kazuki Nakashima/Kill la Kill Üretim Komitesi