Gay Flört Sim Fantastik Boyfriends' İngilizce Versiyonu için Kitle Fonlaması Başlatıldı

Gay Flört Sim Fantastik Boyfriends' İngilizce Versiyonu için Kitle Fonlaması Başlatıldı

Kampanya, akıllı telefon RPG'sinin İngilizce versiyonunu geliştirmek için 29 Haziran'a kadar 20.000 ABD Doları istiyor

Japon geliştirici Lifewonders başlatılan Fantastic Boyfriends: Legends of Midearth (Shōkan Yūsha to F-Kei no Kareshi) akıllı telefon rol yapma oyununun İngilizce versiyonunu çıkarmak için Çarşamba günü bir IndieGoGo kitle fonlaması kampanyası. Kampanya, 29 Haziran'a kadar 20.000 ABD Doları toplamayı amaçlıyor. Yazının yayınlandığı an itibariyle kampanya 3,771 ABD Doları topladı.

Lifewonders oyunu şöyle anlatıyor:

Klasik JRPG'lere olan bu saygı duruşunda, Midearth'in fantastik dünyasına onu bir iblis kraldan kurtarmak için çağrılan erkek bir kahraman olarak oynuyorsunuz.

Elleriniz yeterince dolu değilmiş gibi, azılı boynuzlu bir dev, sihirde yetenekli bir keşiş, kaba bir Maceracılar Loncası ustası ve bir ejderha şeklinde bir ejderha gibi karakterlere de bağlar kurup aşık olacaksınız. adam (tüm erkek karakterler!).Kampanya destekçileri için sunulan bazı ödüller arasında dijital ve basılı bir illüstrasyon kartı, bir mini film müziği, karakter notları ve sanat eserleri içeren dijital ve basılı bir görsel kitap, bir karakter halısı, BomBom (oyun sanatçısı) tarafından çizilmiş özel bir illüstrasyon ve bir 3D fare altlığı.

Lifewonders, oyun eşcinsel erkekleri hedef alırken, şirketin 'projelerini her cinsiyetten, cinsiyetten ve cinsel yönelimden oyunculara hitap edecek şekilde genişletmeyi umduğunu' belirtti.

Kampanya sayfası, şirketin oyunu mümkün olduğu kadar çok ülkede piyasaya sürmeyi umarken, oyunun yine de reddedilebileceğini belirtti.ElmaApp Store veyaGoogle Oyunbelirli ülkelerdeki hizmetler.

Sayfa ayrıca, kampanya amacına ulaşmasa bile Lifewonders'ın oyunun İngilizce versiyonunu geliştirmeye devam edeceğini, ancak geliştirilmesinin şirketin diğer projelerinin başarısına bağlı olacağı için daha fazla zaman alacağını belirtti.

Lifewonders ilk olarak Fantastic Boyfriends: Legends of Midearth'ın Japonca sürümünü Japonca Google Play'de yayınladı mağaza 6 Nisan'da ve Japon Apple'da Uygulama mağazası 25 Nisan'da.

[Aracılığıyla Silikonra ]