Gazete: Naruto Karakterinin Öldüğünü Gören Genç İntihar Etti

Gazete: Naruto Karakterinin Öldüğünü Gören Genç İntihar Etti

Animede ölümü gördükten sonra apartmandan atladı

İngiliz tabloid gazetesi Daily Mail rapor edildi Cuma günü 14 yaşındaki Rus bir çocuk, filmde bir karakter gördükten sonra intihar etti.Naruto Shippudenanimeler ölür. Gazeteye göre, Leonid Hmelev bir apartmandan 30 metreden fazla atladı ve anında öldü.

Gazete, Hmelev'in Itachi Uchiha karakterinin ölümünü gördükten sonra harap olduğunu bildirdi. [Spoiler okumak için beyaz metni vurgulayın] . (Ölüm ilk olarak orijinalinde ortaya çıktı.narutomangaHaftalık Shonen AtlayışıDaily Mail, Hmelev'in bir sosyal paylaşım sitesinde 'bir son planlamak' ile ilgili bir mesaj bıraktığını söyledi.

Ailesi onun kayıp olduğunu bildirdikten sonra, onlar ve komşuları onu aradılar ve iki gün sonra 1 Kasım'da cesedini buldular. Daily Mail, 38 yaşındaki babası Ivan'ın, 'Ona her zaman çok fazla zaman harcadığını söyledim. televizyon izliyordu - artık neyin gerçek neyin kurgu olduğunu bilmiyordu.'UNICEF ve The New York Times raporlar Rusya'nın en yüksek üçüncü oran — 100.000'de 22 — Belarus ve Kazakistan'dan sonra gençlerin intiharı.

[Aracılığıyla Günlük Terrafor , 0takomu ]