Geç Seslendirme Oyuncusu Ichirô Nagai, Tomomichi Nishimura Masallar Zestiria'daki Ses Karakterleri

Geç Seslendirme Oyuncusu Ichirô Nagai, Tomomichi Nishimura Masallar Zestiria'daki Ses Karakterleri

Nagai Ocak ayında vefat etti; PS3 oyunu 22 Ocak'ta Japonya'da satışa çıkacak

Bu yılki 51. sayısıŞueisha'sŞönen atlamadergisi Pazartesi günü geç saatlerde kayıtların olduğunu duyurdu.seslendirme sanatçısıIchiro Nagai (Avcı × Avcı, Rakam 1/2,Sazae-san) Jiiji (yaşlı adam için bir kelime oyunu) karakterini seslendirecek.Bandai Namco Oyunları' yaklaşanOyun istasyonu3 oyun,Zestiria Masalları. Ek olarak,Tomomichi Nishimura(Kotoura-san,Kutsal Demirci) Mayven karakterini oynayacak.

Jiiji (resimde solda görülüyor) hem Sorey hem de Mikleo'yu seven Izuchi Köyü'nün şefiyken, Mayven (sağda) beklenmedik zamanlarda beklenmedik yerlerde ortaya çıkan bir maceracı.

NagaiGeçti27 Ocak'ta 82 yaşında.

PlayStation 3 oyunu olacak piyasaya sürülmüş 22 Ocak'ta Japonya'da. Oyunun ön siparişleri, bir 'Limited Premium Hidden Artes' indirmek için bir ürün kodunun yanı sıra Sorey, Mikleo, Alisha ve Edna gibi görünmek üzere tasarlanmış dört premium kauçuk kayıştan birini içerecek. Oyun, önerilen 8.070 yen (yaklaşık 80 ABD Doları) perakende satış fiyatından satılacak.NamcoBandai Studio'nunDaigo OkumuraAlisha karakterini tasarlarken,Kousuke FujishimaSorey'i tasarladı.Mutsumi Inomataile birlikte karakter tasarımlarına katkıda bulunmak için geri dönüyor.Minoru Iwamoto. anime stüdyosuufotableStüdyo kurucusu ve yapımcısı tarafından bir kez daha ara sahneler için animasyona ve oyunun açılışına katkıda bulunuyor.Hikaru Kondo.Motoi SakurabaveGo Shiinafilm müziğini oluşturuyorlar vesüper sinekoyunun tema şarkısı olan 'White Light'ı seslendiriyor.

'Fusonic Chain-LMBS' başlıklı tam savaş sistemi (LMBS, 'Linear Motion Battle System' anlamına gelir),franchise'nin gerçek zamanlı savaş sistemidir ve içinde stok olduğu sürece karakterlerin özgürce savaşmasını sağlayan bir gösterge ekler. Göstergeyi kullanarak, düşmanı iyileştirme ve havaya uçurma gibi efektler kullanılabilir olacaktır. Oyun aynı zamanda bir insan ve cennetsel bir varlığın kaynaşmasını sağlayan 'Kamui' adlı yeni bir savaş özelliğini de içerecek. Oyunda Sorey, Lailah gibi Göksel Varlıklarla kaynaşabilecek, formunu değiştirebilecek ve saldırmak için Lailah'ın niteliklerini kullanmasına izin verecek.

bir animeözel,Zestiria Masalları: Doshi no Yoake(Tales of Zestiria: Dawn of the Fon Master), şurada yayınlanacak:Tokyo MX30 ve 31 Aralık'ta saat 21.00'de. JST ve 31 Aralık'taBS11saat 9:00'da JST. ufotable (Senfoni Masalları Animasyon, Tales of Xillia oyun içi ara sahneler), oyun için özel ve oyun içi animasyonlu ara sahneleri canlandıracak. Anime özel bölümü de oyunun diskinde yer alacak.

[Aracılığıyla 0takomu ]