Ghibli'nin Arrietty'si ABD ve İngiltere'de Farklı Dublörlere Sahip Olabilir

Ghibli'nin Arrietty'si ABD ve İngiltere'de Farklı Dublörlere Sahip Olabilir

Bu 2 ülkede farklı oyuncuların dublaj yaptığı 1. Ghibli filmi

Arriety,Hiromasa YonebayashiveStüdyo Ghibli' filminin dayandığıMary Norton'in İngiliz romanı Borçlular, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık'ta farklı dublajlara sahip olacak.

29 Temmuz'da vizyona girecek olan İngiliz Dublajı ekrana gelecek.Saoirse Ronan(Güzel Kemikler/Kefaret) veTom Hollanda(Billy Elliott'un sahne müzikal versiyonunda başrol oynayan erkek oyunculardan biri). Oyuncu kadrosu da şunları içeriyorGüçlü İşaretle(Yeşil Fener/Sherlock Holmes),Olivia Colman(Peep gösterisi),Phyllida Yasası(Zaman Makinesi) veGeraldine McEwan(Marple).

Amerikandub, bu arada, özellik olacakBridgit Mendler(Waverly Büyücüleri) Arrietty veAmy Poehler(Cumartesi Gecesi Canlı, Parklar ve Rekreasyon). Amerikan oyuncu kadrosunun geri kalanı şunları içerir:Will Arnett(Tutuklanan Gelişim, Koşan Wilde),David Henry(Waverly Büyücüleri Yeri) veCarol Burnett(Carol Burnett Gösterisi). Film olacakaçık17 Şubat 2012'de Amerikan sinemalarında.Bir Ghibli filmi için her zamanki gibi, Arrietty İngiltere'de dağıtılıyor.Optimum Serbest Bırakma. Ancak bu, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri'nde farklı dublör kadrosuyla piyasaya sürülen ilk Ghibli filmi. (İki Ghibli projesi —Okyanus dalgalarıveSadece dün- Birleşik Krallık'ta DVD olarak yayınlandı, ancak Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanmadı, ancak her iki yayının da yalnızca İngilizce altyazısı vardı.)

Ghibli'nin kurucu ortağıHayao MiyazakiHikayeyi modern bir Tokyo banliyösüne taşıyarak 1952 romanını güncelleyen filmi yönetti ve yazdı. Hikaye, sıradan bir insan ailesinin döşeme tahtalarının altında yaşayan 'küçük insanları' takip ediyor.

[Aracılığıyla kanama serin ]

Resim © 2010 GNDHDDTW