Ghibli'nin N. American Arrietty BD'si U.S. & U.K. Dub'larına Sahip Olacak (Güncellendi)

Ghibli'nin N. American Arrietty BD'si U.S. & U.K. Dub'larına Sahip Olacak (Güncellendi)

Haşhaş tepesinin yukarısındanİngilizce altyazılar, koruma tılsımları eklemek için Japonca BD/DVD

AV İzleme web sitesi rapor edildi Çarşamba günü Kuzey Amerika Blu-ray DiskiArrietty'nin Gizli Dünyası(Karigurashi no Arrietty) filmi hem Amerikan İngilizcesini içerecekdubve İngiliz İngilizcesi dub. AV Watch'a göre, Japonca dublaj ve Japonca altyazı da olacak, ancak bonus video ekstraları olmayacak.Hiromasa YonebayashiveStüdyo Ghibli uyarlanmışfilmin hikayesiMary Norton1952 İngiliz romanı Borçlular.

Arrietty'nin Amerikan dubasıözellikleri Bridgit Mendler(İyi Şanslar Charlie, Waverly Büyücüleri) ile birlikte tite rolündeDavid Henry(Waverly Büyücüleri),Amy Poehler(Cumartesi Gecesi Canlı, Parklar ve Rekreasyon),Will Arnett(Tutuklanan Gelişim, Running Wilde) veCarol Burnett(Carol Burnett Gösterisi).

Saoirse Ronan(Güzel Kemikler/Kefaret) yol açar İngiliz dub kadrosu da içerirTom Hollanda(Billy Elliott'ın sahne müzikal versiyonunda başrol oynayan erkek oyunculardan biri),Güçlü İşaretle(Yeşil Fener/Sherlock Holmes),Olivia Colman(Peep gösterisi),Phyllida Yasası(Zaman Makinesi) veGeraldine McEwan(Marple).Walt DisneyStudio Japan ayrıca Çarşamba günü, Japon Blu-ray Disk/DVD sürümününGoro Miyazakive Studio Ghibli'ninHaşhaş tepesinin yukarısından(Kokuriko-Zaka Kara)film20 Haziran'da piyasaya çıktığında Japonca ve İngilizce altyazıları içerecek. Blu-ray Disc'te ayrıca Fransızca ve Korece altyazıların yanı sıra Japonca (linear PCM stereo ve DTS-HD MasterAudio 5.0), Fransızca (DTS 5.0ch) film müzikleri de bulunacak. , Korece (DTS 5.0ch), Kanton Çincesi (DTS 5.0ch) ve Mandarin Çincesi (DTS 5.0ch).

From Up On Poppy Hill'in Japon Blu-ray'inin standart baskısında sadece bir disk olacak, ancak diskte bir storyboard resim içinde resim özelliği, kayıt diyalog senaryosu, tema şarkısı için basın toplantısı, filmden görüntüler olacak.Aoi Teshima'in filmin açılışını kutlamak için canlı konseri, ilk önizleme gösteriminin ardından personel ve oyuncuların sahnede selamlamaları, açılış gününde sahnede selamlamalar, tema şarkısının müzik videosu ve fragmanlar. Standart 2-DVD setinde sadece storyboard'lar ve fragmanlar bulunur.

From Up On Poppy Hill'in Japon Blu-ray ve DVD sürümünün sınırlı ilk baskısı veya 'Yokohama Özel Sürümü', Goro Miyazaki ile röportaj, filmin Showa dönemi ve modern çağda Yokohama Şehri görüntüleri ve fotoğrafları ile başka bir bonus DVD ekleyecektir. (filmin müziğine ayarlayınresim albümü) ve filmden ve gerçek hayattan Yokohama'dan görüntülerle tema şarkısının başka bir müzik videosu.

'Yokohama Special Edition'ın ambalajında ​​Goro Miyazaki'den önemli bir görsel sanat eseri bulunacak. Özel sürüm ayrıca Yokohama'nın bir kılavuz haritasını da içerecek.

Herhangi bir sürümü ön sipariş verenler bir çift evlilik koruma tılsımı alacaklar. 16 Mart'tan itibaren Japonya'da herhangi bir Studio Ghibli Blu-ray Diski veya DVD satın alan veya ön sipariş veren kişiler, From Up On Poppy Hill'in orijinal etiketini alacaklar. Çıkartma, kişisel bilgisayar duvar kağıdı ve cep telefonları için Flash animasyonlu zil sesi içeren bir siteye bağlantı içerir.

Ayrı bir Blu-ray Disk/DVD sürümübelgesel NHKFutari/Kokuriko-Zaka •Chichi'den Ko'yano 300-Nichi Sensō ~Miyazaki Hayao x Miyazaki Goro, 16 Mayıs'ta sevk edilecek.

Güncelleme: Arrietty'nin iki İngilizce dublajlı 'Kuzey Amerika Sürümü' Japonya'da Ghibli ga Ippai etiketi altında satılacak. Disney, Kuzey Amerika'da satacağı baskının ayrıca iki İngilizce dublajı olup olmayacağını belirtmedi. Teşekkürler toru.