Ghost in the Shell Arise's 1st 8 Minutes, English Subs ile Yayınlandı

Ghost in the Shell Arise's 1st 8 Minutes, English Subs ile Yayınlandı

Ghost Pain'in başlangıcı da altyazısız HD olarak yayınlandı

resmi JaponcaYoutubeiçin kanallarDenizkabuğundaki hayaletveOyun istasyonuGhost Pain'den ilk sekiz dakikayı yayınlamaya başladı, ilkKabuktaki Hayalet YükseliyorCuma günü hacim. Ghost in the Shell'in kanalı 480p'de İngilizce ve Çince altyazılı yayın yaparken, PlayStation'ın kanalı altyazısız 1080p'de yayın yapıyor:

Anime serisinin 50 dakikalık dört bölümünün ilki 22 Haziran'da Japon sinemalarında gösterime girecek ve ardından 26 Temmuz'da Blu-ray Disc ve DVD'de perakende olarak satışa sunulacak.Kazuki Kise(baş animasyon yönetmeniOtogi Zoshi,Blood-C: Son Karanlık) dır-diryönetmenlikdizi ve karakterlerin tasarlanması veÇekici Ubukata(Eon Şövalyesi,Mardock Scramble) komut dosyalarını denetler ve yazar.Üretim I.Gdizi üretiyor veKornelius(Elma tohumu: Ex Machina) müziği besteliyor.

Animenin hikayesi, nükleer olmayan dördüncü savaşın bitiminden bir yıl sonra, 2027'de geçiyor. Newport City, kundağı motorlu bir mayının neden olduğu bir bombalamaya maruz kaldığında, savaşın ardından hala sersemliyor. Ardından, silah kaçakçılığı rüşvetine karışan bir subay vurularak öldürülür.Soruşturma sırasında, Kamu Güvenliği Bölüm 9'dan Daisuke Aramaki Motoko ile karşılaşırKuşanagi, ordunun Gizli Birimi 501'e atanan siborg sihirbaz düzeyindeki bilgisayar korsanı. 'Uyumayan göze' sahip bir adam olan Batou, bombalamanın arkasındaki kişinin Kusanagi olduğundan şüpheleniyor. Niihama Eyalet Polisi dedektifi Togusa, vurularak öldürülme ve bir fahişenin öldürülmesiyle ilgili kendi ikili davalarını takip ediyor. Motoko, Gizli Birim 501'in başkanı Kurutsu ve cyborg ajanları tarafından izleniyor.

Seriyıldızlar Maaya SakamotoMokoto Kusanagi olarak,Kenichiro MatsudaBatou olarak,Tarusuke ShingakiTogusa olarak,Tomoyuki DanIshikawa olarak,Takurou NakakuniSaito olarak,Youji UedaBarış olarak,Kazuya NakaiBorma olarak,Ikkyuu JukuDaisuke Aramaki olarak,Mayumi AsanoKurutsu olarak veTakanori HoşinoRaizo olarak.