Ghost in the Shell Filmi, 3 Günlük İlk Hafta Sonu Boyunca 18,7 Milyon ABD Doları Kazandı (Güncellendi)

Ghost in the Shell Filmi, 3 Günlük İlk Hafta Sonu Boyunca 18,7 Milyon ABD Doları Kazandı (Güncellendi)

Film Cuma günü 7.66 milyon dolar kazandı

Güncelleme 2: Gişe Mojo, gerçek toplam 18.676.033 ABD Doları ile güncellendi.Denizkabuğundaki hayaletPazartesi günü hafta sonu gişesi. Buna Cuma günü 7.660.626 ABD Doları, Cumartesi günü 6.683.215 ABD Doları ve Pazar günü 4.332.192 ABD Doları dahildir.


Güncelleme: Box Office Mojo, Ghost in the Shell'in hafta sonu gişesi tahminini Pazar sabahı 20 milyon ABD Dolarından 19 milyon ABD Dolarına güncelledi. Buna Cuma günü 7,66 milyon ABD Doları, Cumartesi günü 6,7 milyon ABD Doları ve Pazar günü 4,64 milyon ABD Doları dahildir. Film 3. sırada; Patron Bebek 1 numaradan başlıyor ve geçen hafta sonu 1 numara olan Güzel ve Çirkin 2 numaraya düşüyor.


Gişe Mojo filmi haber sitesi belirtilmiş Cumartesi günüParamount Resimleri' canlı aksiyon Ghost in the Shell filminin Cuma-Pazar günleri arasındaki üç günlük ilk hafta sonu için Amerika Birleşik Devletleri gişesinde 20 milyon ABD Doları kazandığı tahmin ediliyor.

Web sitesi, filmin Perşembe gecesi 2,229 yerde yapılan önizleme gösterimlerinde tahmini 1,8 milyon ABD Doları kazandığını ve ardından Cuma günü tahmini 7,66 milyon ABD Doları kazandığını bildirdi. Eğlence haber kaynağı Variety ayrıca tahminler Cuma ve toplam üç günlük kazançlar için aynı rakamlar.Gişe Mojo Perşembe günü daha önce, filmin bu hafta sonu gösterilen 3.440 sinemada yaklaşık 32.5 milyon ABD Doları kazanacağını tahmin etmişti ve film için 'endüstri beklentilerinin' yaklaşık 25 milyon ABD Doları olduğunu söyledi.

Ghost in the Shell de bu hafta sonu 50'den fazla uluslararası pazarda prömiyer yaptı. Film olacakaçık7 Nisan'da Japonya'da.

Gişe Mojo, Ghost in the Shell'in bütçesinin 110 milyon ABD doları olarak 'olduğu söylendiğini' belirtti.

Hayali işlerve Paramount, filmin ortak finansmanını ve ortak yapımcılığını üstlendi veRupert Sanders(Pamuk Prenses ve Avcı) filmi yönetti.Scarlett Johanssonfilmde Binbaşı olarak yıldızlar vePilou Asbæk(Lucy)oynarBatou. Yönetmen, komedyen ve aktör Beat Takeshi (olarak da bilinir)Takeshi Kitano)oynarKamu Güvenliği Bölüm 9 kurucusu ve şefi Daisuke Aramaki.Michael Pitt(Tahta imparatorluğu)oynarkötü adam Kuze.

Box Office Mojo, Power Rangers filminin ikinci hafta sonunda yaklaşık 17 milyon ABD doları kazanacağını da tahmin ediyor. Filmkazanılan40,5 milyon ABD Doları ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki açılış haftasında 2. sırada yer aldı.

Kaynaklar: Gişe Mojo'su (Brad Brevet), Çeşitlilik (Seth Kelley)