Gintama Çok Nihai Anime Filmi 21 Kasım'da N. American Theatre'larda Alt/Dublaj Olarak Başlıyor 22

Gintama Çok Nihai Anime Filmi 21 Kasım'da N. American Theatre'larda Alt/Dublaj Olarak Başlıyor 22

Film, 8 Ocak'ta Japonya'da 1 numaradan vizyona girdi.

Onbir SanatPerşembe günü ekrana geleceğini duyurduGintama ÇOK SON(Gintama: The Final), yeni animefilmnın-ninHideaki Sorachi'sgintamamanga, 21-22 Kasım'da Kuzey Amerika sinemalarında Japonca, İngilizce altyazılı ve İngilizce olarakdub.

Şirket filmi şöyle anlatıyor:

Bu gerçek son.

Yıkım için geri sayım başladı! Herkes büyük tehlikede olan bir Edo'yu geri almak için birleşecek!Dünya en karanlık günleriyle karşı karşıyadır ve Odd Jobs'un üyeleri onu başka bir dünyaya ait bir tehditten kurtarmak için bir araya gelmelidir.

Eski müttefikler Gintoki, Takasugi ve Katsura kendi idealleri için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar, ancak yollarında duran biri, üzücü bir geçmişi paylaştıkları biridir: Utsuro, eski öğretmenleri ve akıl hocaları Shoyo'nun alternatif bir kişiliği. Tüm gezegenleri besleyen enerji olan Altana tarafından yumurtlanan bu ölümsüz şeytan, en sonunda nihai düşman olan Utsuro olana kadar birçok kez yenilendi... Ve kendi hayatına son vermek için tüm dünyayı yok etmeyi planlıyor.
Gintoki ve diğerleri, öğretmenleri Shoyo'nun isteklerini yerine getirmek ve Utsuro'nun planlarını engellemek için yola çıkar. Shinpachi, Kagura, Shinsengumi, Kabuki Bölgesi üyeleri ve hatta eski düşmanları bile savaşlarına katılacak.

Utsuro'nun gücü arttıkça Takasugi kendi hayatı için savaşır.
Gintoki tüm bunlara bir son verebilecek mi?!

Filmaçıldı8 Ocak'ta Japonya'da 1 numara oldu ve sona erdiDemon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen TrainJapon gişesinin zirvesinde 12 ardışık hafta sonu. Film temelli orijinal manganın finalinde, yeni hikaye unsurlarıyla birlikte. sahipkazanılanMart ortası itibariyle kümülatif toplam 1.850.391.800 yen (yaklaşık 16.94 milyon ABD Doları).

Manga daesinlenilmişbaşlıklı yeni bir net anime özelGintama Yarı Finalfilme iki bölümlük bir prequel olarak hizmet eden bir hikaye ile. ağ animesiprömiyeri yapıldıçevrimiçi olarak yalnızca Japonya'dadTV15 Ocak'ta hizmete giriyor. Filmin bir deRoman8 Ocak'ta gönderilen Mirei Miyamoto tarafından.

Sorachi'nin orijinal 'bilim-kurgu dönemi-drama komedi' mangası 2003'te başladı veBittiHaziran 2019'da dolaşımda 55 milyondan fazla kopya ile. Manga, toplam 367 bölümden oluşan birkaç televizyon anime dizisine ve önceki iki anime filmine ilham verdi. En son anime serisi Temmuz 2018'de gösterime girdi. Manga ayrıca çeşitli orijinal video animelere de ilham verdi (BU), olay animesi, iki canlı aksiyon filmi ve iki canlı aksiyon net yan ürünü.Medyamanganın ilk 23 cildini İngilizce olarak yayınladı.

Kaynak: E-posta yazışmaları