go90 Akış Hizmeti, Ultraman Neos, Ultraseven X Serisini Ekliyor

go90 Akış Hizmeti, Ultraman Neos, Ultraseven X Serisini Ekliyor

Verizon'un platformunda 2 canlı aksiyon şovu akışı

Verizon Media'nıngit90yayın hizmeti, Ultraman Neos ve Ultraseven X televizyon dizilerini sırasıyla Perşembe ve Cuma günleri yayınlamaya başladı. Her iki 12 bölümlük canlı aksiyon dizisi de Japonca ve İngilizce altyazılı olarak mevcuttur.

Olimpos, Inc.'in televizyon kanalı TOKUyayınlandıMayıs ayında Ultraman Neos ve hikayeyi anlatıyor:

Bu 12 bölümlük Japon televizyon dizisi, insanlığı korkunç olaylardan korumak için komutanı Ultraseven 21 ile birlikte Dünya Gezegeni'ne gönderilen Nebula M78'den yetenekli bir savaşçı olan Ultraman Neos'un maceralarını takip ediyor. kaiju ve uzaylı istilaları. Neos, dünyaya vardığında, herhangi bir karasal veya dünya dışı tehdide karşı mücadeleye katılmak için Hi-tech Earth Alert Kurtarma Ekibinin genç bir üyesi olan Genki Kagura ile hızla birleşir.

Ultraman Neos, 2000-2001 yılları arasında Ultra serisinin 15. bölümü olarak gösterime girdi. Yarım saatlik bölümler sevk edildi doğrudan videoya.TOKU ayrıcayayınlandıUltraseven X, Haziran ayında yayımladı ve diziyi 'ana görevi insanlığı gezegeni fethetmek ve insanlığı yok etmekle tehdit eden kötü bir uzaylı türü olan Gölge Hükümdarlarından korumak olan güçlü ve gizemli bir kırmızı ve gümüş devin hikayesi' olarak tanımlıyor.

Seri, 2007'de Ultra serisinin 23. bölümü olarak gösterime girdi.

go90, Verizon'un video içeriği ve platformlarından oluşan dijital medya ağının bir parçasıdır ve iOS ve Android'deki bir uygulama aracılığıyla veya resmi web sitesinde erişilebilir. İnternet sitesi . go90, içeriğini yayınlamak için ücret gerektirmez.Amerika Aniplex ilan edildi geçen hafta sonu go90'ın İngilizce dublajları da dahil olmak üzere bazı programlarını yayınlayacak.anohana: O Gün Gördüğümüz ÇiçekveTanrı yiyen.

Haber ipucu için Daniel Ormsby'ye teşekkürler.