God Eater 2'nin Alisa Karakteri Bölümü Videoda Önizlendi

God Eater 2'nin Alisa Karakteri Bölümü Videoda Önizlendi

Alisa2010'lardan dönerTanrı yiyenPatlama PSP oyunu

Namco Bandai Oyunlarıdizisinin 'karakter bölümü' için bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı.AlisaAmiella (Maaya Sakamoto) içindeTanrı yiyen2 oyun. 18 yaşındaki Alisa, 2010 Gods Eater Burst'ten geri dönen bir karakter.Oyun istasyonuTaşınabilir oyun.

Karakter bölümleri, ana hikayeden ayrı, çeşitli karakterlerin arka planlarını betimleyen ve onları geliştirmeye yardımcı olan ikincil görevlerdir.

God Eater 2'nin hikayesi, orijinal oyunun olaylarından üç yıl sonra, 2074'te geçiyor. Dünya hala 'Aragami' olarak bilinen gizemli canlılar tarafından tehdit ediliyor. Devam filminin kahramanı, Aragami'ye karşı savaşan 'yeni nesil bir Tanrı Yiyen'dir; o (veya karakter yaratma sürecine bağlı olarak), Uzak Doğu sektörüne yeni gelen Fenrir organizasyonunun özel kuvvetler birimi Blood'ın (Buraddo) bir üyesidir. Daha vahşi Aragami formları ve tedavi edilemez bir hastalıktan muzdarip insanlarla dolu bu bölgeye gizemli bir kırmızı yağmur yağmaya başladı.God Eater 2, 600.000'den fazla kopya satan orijinal 2010 oyununun ilk tam devamı olacak. (Tanrı Yiyen PatlamaGüncellemeEkim 2010'da sevk edildi vefranchisesatış toplamı 1,1 milyonu aştı.) D3 Publisher, God Eater Burst'ü Mart 2011'de PSP'de İngilizce olarak yayınladı.

Tanrı Yiyen 2 olacak gemi 14 Kasım'da Japonya'da