Godzilla: City on the Edge of Battle Anime Filmi Hikaye, Görsel, XAI Tema Şarkısını Açıklıyor

Godzilla: City on the Edge of Battle Anime Filmi Hikaye, Görsel, XAI Tema Şarkısını Açıklıyor

Üçlemenin 2. filmi 18 Mayıs'ta Japonya'da vizyona giriyor

Godzilla anime film üçlemesinin resmi web sitesi meydana çıkarmak üçlemenin ikinci filmi için Pazartesi günü yeni bir görsel,Godzilla: Kessen Kidō Zōshoku Toshi(Godzilla: Savaşın Kenarındaki Şehir). site bunu da ortaya çıkardıXIikinci filmin tema şarkısı 'The Sky Falls'u seslendirmek için geri dönüyor.

Film olacak açık 18 Mayıs'ta Japonya'da veözellikbir 'Godzilla Earth vs. Mechagodzilla' savaşı.

resmi sitesi de artık özellikleri ikinci film için bir İngilizce hikaye özeti:21. yüzyılın gelişiyle birlikte, insanlığın çoğu öldü, yeni bir efendi olan Godzilla tarafından çiğnendi. İnsanlık arasından seçilmiş birkaç kişi, insan yaşamını sürdürebilecek Tau-e gezegeni olan “vaat edilmiş toprakları” aramak için Aratrum adlı bir uzay gemisiyle yıldızlara çıktı. Ancak göç planı başarısız olur ve insan ırkının kalıntıları Dünya'ya dönmeye karar verir. Ancak uzay-zamandaki çarpıklıklar ve kat edilen mesafe, insanlığın yaklaşık 20.000 yıl sonra tamamen değişmiş bir Dünya'ya geri döndüğü anlamına geliyor. Kahraman Haruo'nun önderlik ettiği geri dönenler, 20 yıllık bir stratejiye dayanarak Godzilla'ya savaşmaya hazırlanıyorlar. İki uzaylı türün, Exif ve Bilusaludo'nun yardımıyla gerçekleştirilen insanlar, Godzilla'yı ölümüne maliyetli bir savaşta yenmeyi başarır.

Ancak zafer kısa ömürlüdür. Gezegenin derinliklerinden yükselen 'Godzilla Earth' adlı yeni bir canavar türü. 20.000 yıl boyunca gelişen yaratık, 300 metre yüksekliğinde, 100.000 tonun üzerinde bir ağırlığa sahip ve o kadar ezici bir şekilde yıkıcı güce sahip ki, Haruo ve şirketin hayatları için kaçmaktan başka seçeneği yok.

Ancak Haruo'yu kurtarmaya gelen, Houtua adlı bir yerli kabilenin üyesi olan Miana'dır. Onlar, geri dönenlerin karşılaştığı ilk insansı insanlar. İnsanlardan türemiş olabilirler mi? “Kabile tanrımız Godzilla tarafından yok edildi. Geriye sadece bu yumurtalar kaldı. Onunla savaşmaya veya ona direnmeye çalışan herkes ateşte boğuldu,' diyor kabile halkı, Haruo'ya şöyle cevap veriyor: 'Bu bizimSon umutevimizi kurtarmak için.”

Bu arada, Bilusaludo komutanı Galu-gu, Houtua kabilesinin ok uçlarının bir nanometalden veya kendi kendini idame ettiren bir metalden yapıldığını keşfetmekten mutluluk duyar. 21. yüzyılda Fuji Dağı'nın eteklerinde verilen belirleyici savaşta konuşlandırılan bir “anti-Godzilla” öldürücü silah olarak geliştirilmişti, ancak bir “Mecha-Godzilla” şeklinde etkinleştirilmeden önce yok edilmişti. ” Nanometal, temel maddesiydi ve üretim tesisinin hala kullanılabileceğinin kanıtıydı.

Godzilla: Canavarlar Gezegeni(Godzilla: Kaijū Wakusei), ilk film,açıldıJaponya'da 17 Kasım'daNetflixbaşlamakyayın Akışı17 Ocak'ta dünya çapında film.

Kobun Shizuno(Dedektif Conan: En Karanlık Kabusve diğeridedektif Conanfilmler,Kuzey Yıldızının Yumruğu: Kenshirô Efsanesi,Kuzey Yıldızının Yumruğu: Toki Efsanesi) veHiroyuki Seshita(Sınıf,Sidonia Şövalyeleri) filmleri yönetiyorlarÇokgen Resimleri.Gen Urobuchi(Magi Madokes büyülü kız,Sıfır kader,Psiko-Geçiş) nın-ninnitro artıhikaye kavramı ve senaryo ile yatırılmaktadır. Urobuchi, aynı zamanda seri kompozisyonundan da sorumludur.Yusuke Kozaki.

Hiroyuki Moritamüdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır veNaohiro Yoshihira('Tady') teknik direktördür.Naoya TanakaveFerdinando Patulliüretim tasarımcıları veYuki MoriyamaCG'deki karakterleri tasarlıyor.Mitsunori Kataamamodel direktörüdür.Yukihiro Şibutanisanat yönetmenidir veHironori Nochirenk anahtarı sanatçısıdır.satoshi motoyamases yönetmenidir. XAI, ilk filmin tema şarkısı 'White Out'u seslendirdi.

Kaynak: komik natalie